Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Capo z netu (inne ogłoszenia)
Autor Wiadomość
robert1973 
Zapierdalam:)powoli


Wiek: 50
Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 1848
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2015-05-26, 16:55   

sosnos, spox jak jest ktoś na miejscu może podskoczyć i zobaczyć co i jak, nie twierdzę że to złom czy coś... stwierdziłem tylko to co widzę a faktycznie może być to moto warte grzechu :) znaczy zakupu
RESPIRATOR, oj ładną sztukę wyłowiłeś :) z sieci
_________________
Chińskie przysłowie mówi:
"Jeśli chcesz być szczęśliwy jeden dzień - upij się. Jeśli chcesz przez całe życie być szczęśliwy - załóż sobie ogród." dodam... żeby mieć gdzie pić
 
 
   
vtec 


Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 364
Wysłany: 2015-06-01, 18:37   

RESPIRATOR napisał/a:
a tu jeszcze taniej http://allegro.pl/aprilia...5367071441.html



ok , sprawdziłem.


Jest do oddania za 8k. ale:

- cewki aut
- tylny stelaż tablicy kupiony inny od spalonego kapcia razem z nadpaloną i okropną lampą tyłu ( ta czerwona )
- amor tylny nie działa
- uszy i czacha do poklejenia
- szyba spękana.
- liczniki działają ale mają pęknięcie szybki
- kontrolki oleju i stopki się palą non stop.
- opona przednia aut
- klocków nie ma
- olej do wymiany
- nie ori regulator napięcia
- szlif na prawo i lewo - nie raz
- pogięte sety
- cała górna półka od nowszego modelu
- brak gumowych nakładek na podnóżki
- pęknięte ucho przy główce podtrzmyujące steląż czachy
- grzanych manetek brak
- linka gazu , tudzież sam rollgaz do wymiany. Bardzo się zacina.
- numery przebite! prawdopodobnie jest to motocykl pokradzieżowy, z boku dorobiona dodatkowa blaszka z numeracją.


in + :
- tarcze , chyba nowe.
- ładny kolor.


ja go za 8 nie wziąłem więc sami wiecie ;) tam jest sporo kasy i pracy do włożenia w niego.
 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3195
Wysłany: 2015-06-01, 19:48   

Czyli rzeźba jak cholera.
 
   
GrzeTom 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 43
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1118
Skąd: Wawa
Wysłany: 2015-06-01, 20:28   

vtec napisał/a:
RESPIRATOR napisał/a:
a tu jeszcze taniej http://allegro.pl/aprilia...5367071441.html



ok , sprawdziłem.

- numery przebite! prawdopodobnie jest to motocykl pokradzieżowy, z boku dorobiona dodatkowa blaszka z numeracją.

...

ja go za 8 nie wziąłem więc sami wiecie ;) tam jest sporo kasy i pracy do włożenia w niego.


a ty się w ogóle zastanawiałeś? Przebijane numery? A zgłosiłeś to kolegom mundurowym? bo w sumie szkoda potencjalnego "kupującego".
_________________
--
Jest: TT900RP
Był: Caponord RR

"Kierunek jest znacznie ważniejszy od prędkości. Wielu ludzi zapier..ala donikąd"
 
   
vtec 


Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 364
Wysłany: 2015-06-01, 21:32   

widać że kiedyś był to motocykl pokradzieżowy , z odyzku. Jest legalny podejrzewam , ale pola numerowe są przebijane.


Jak chcecie to zgłaszajcie ;)

[ Dodano: 2015-06-01, 22:38 ]
aaaa jeszcze zapomniałem że łożyska w tylnym kole są do wymiany ( ma luz ) :))
 
   
sosnos 


Wiek: 37
Dołączył: 25 Lut 2014
Posty: 646
Skąd: Działdowo
Wysłany: 2015-06-02, 07:27   

Motocykl zagdaka, troche kasy do włożenia jest - ale też i właściciel realnie podchodzi do tematu i nie żąda nie wiadomo jakich pieniędzy.
_________________
pozdrówka Michał
https://www.youtube.com/watch?v=IYJYA0P5ls8
 
   
Sailor 

Wiek: 49
Dołączył: 19 Kwi 2015
Posty: 58
Skąd: Warmia
Wysłany: 2015-06-02, 10:32   

To, że moto miało tabliczkę znamionową zastępczą może (nie musi , ale może) oznaczać, ze ktoś zmienił ramę lub cały motocykl na kradziony, przekuł numery, a że nie miał pomysłu na oryginalną tabliczkę, więc zgłosił w urzędzie, że ''się zgubiła, zniszczyła, wyparowała'' etc,etc. i wcale nie musi oznaczać, ze obecnie nabite numery są legalne.

Jakoś w okolicach 2000 roku kolega pojechał na drugi koniec Polski kupować ZZR 1100 , podobno igła, na miejscu, jak to na miejscu okazał się złomek składany z kilku innych moto z przebitymi numerami. Nawet się nie zastanawiał tylko od razu zadzwonił na Policję. Po pół godzinie moto jechało na lawecie na policyjny parking. Skończyło się utratą motocykla przez sprzedającego i jakąś grzywną.

Ktoś kumaty w temacie od razu pozna, że coś jest nie tak, ale co z tymi którzy pojęcia wielkiego nie mają ?
 
   
sosnos 


Wiek: 37
Dołączył: 25 Lut 2014
Posty: 646
Skąd: Działdowo
Wysłany: 2015-06-02, 11:30   

motocykl przechodzi z rąk do rąk :-)
_________________
pozdrówka Michał
https://www.youtube.com/watch?v=IYJYA0P5ls8
 
   
rzeżucha 

Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 372
Skąd: Giżycko/Kraków
Wysłany: 2015-06-03, 07:12   

To teraz mogę się oficjalnie pochwalić, że wczoraj zostałem posiadaczem Caponorda z 2003r ( 1 rejestracja 2005). Nowych zdjęć jeszcze nie mam ale pewnie każdy widział Capo z wymalowaną włoską flagą na boczkach ;-)

Teraz trochę opisu wrażeń. Na pierwszy rzut oka był mega duży ( po Pegaso to kolos), jak na niego usiadłem a siedziałem pierwszy raz to stwierdziłem, że chyba mnie pogięło, że chcę takie wielkie moto. No ale jak tu powiedzieć sprzedającemu, że chyba jestem za mały.... no to może przejadę się przynajmniej żeby lipy nie robić. Wystartowałem i ku mojemu zdziwieniu Capo prowadziło się niemal tak samo lekko jak Pegaso, jak by zmalało o połowę od razu po ruszeniu :) Pozycja mega wygodna, silnik daje dużo frajdy ale jak to Rotax klekocze charakterystycznie, dobrze że kominy Leo Vince go zagłuszają :) Generalnie po pierwszych kilometrach mega pozytyw :)
 
   
arkglo
Arek


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 423
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-06-03, 07:44   

No to gratki!
 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3195
Wysłany: 2015-06-03, 08:35   

rzeżucha czekałem na ten wpis :)
Będziesz mega zadowolony bo soze miał dobrze wypieszczoną Włoszkę.

Arek jak dobrze pójdzie to odwiedzam Was w sierpniu w Lublinie przy okazji wyjazdu do Cieszanowa... hmm, może sie zabierzecie :)
 
   
milośnik cap699 
milośnik cap699

Wiek: 54
Dołączył: 02 Paź 2012
Posty: 324
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-06-03, 19:19   

arkglo napisał/a:
No to gratki!


[ Dodano: 2015-06-03, 20:22 ]
rzeżucha napisał/a:
To teraz mogę się oficjalnie pochwalić, że wczoraj zostałem posiadaczem Caponorda z 2003r ( 1 rejestracja 2005). Nowych zdjęć jeszcze nie mam ale pewnie każdy widział Capo z wymalowaną włoską flagą na boczkach ;-)

Teraz trochę opisu wrażeń. Na pierwszy rzut oka był mega duży ( po Pegaso to kolos), jak na niego usiadłem a siedziałem pierwszy raz to stwierdziłem, że chyba mnie pogięło, że chcę takie wielkie moto. No ale jak tu powiedzieć sprzedającemu, że chyba jestem za mały.... no to może przejadę się przynajmniej żeby lipy nie robić. Wystartowałem i ku mojemu zdziwieniu Capo prowadziło się niemal tak samo lekko jak Pegaso, jak by zmalało o połowę od razu po ruszeniu :) Pozycja mega wygodna, silnik daje dużo frajdy ale jak to Rotax klekocze charakterystycznie, dobrze że kominy Leo Vince go zagłuszają :) Generalnie po pierwszych kilometrach mega pozytyw :)
Sory za pomyłkę jeszcze raz gratuluje zakupu i chętnie obejrzę moto
 
   
rzeżucha 

Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 372
Skąd: Giżycko/Kraków
Wysłany: 2015-06-04, 20:38   

Możemy się spotkać gdzieś w tygodniu bo ja też chętnie porównam sprzęt z innym Capo
 
   
arkglo
Arek


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 423
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-06-05, 07:22   

Janek, do Lublina zapraszam zawsze, a dla zachęty dodam tylko, że otworzyli u nas kolejny browar restauracyjny z własnym piwem. Co do Cieszanowa to powiem, że chyba się starzeję, bo rock mnie już tak nie kręci jak kiedyś, ale zobaczymy.
 
   
mazi


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 96
Skąd: Górki Wielkie
Wysłany: 2015-06-05, 12:26   

takie coś właśnie znalazłem:
http://otomoto.pl/oferta/...html#7ae9d50dd0
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,49 sekundy. Zapytań do SQL: 11