Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Capo z netu (inne ogłoszenia)
Autor Wiadomość
Macqu 
Maciek

Dołączył: 26 Sty 2017
Posty: 34
Skąd: Eindhoven
Wysłany: 2017-09-13, 16:36   

kurka, a ja akura mam dokumenty ale brakuje ramy ;] mhhh
_________________
Szybko życie płynie, wolno rośnie las, a my zaśpiewajmy jeszcze jeden raz :)
 
   
GrzeTom 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 44
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1089
Skąd: Wawa
Wysłany: 2017-09-13, 16:44   

fakir napisał/a:
łee ale on taki sraczkowaty .... a Wy się podniecacie

Nie dość ze sraczkowaty, to jeszcze pewnie zajubany... ;-( MASAKRA.

Wiec, albo przekładka ramy i świadomość jeżdżenia "przekładańcem"...

Albo pójdzie na części...,

Ale, ja pamiętam swój pierwszy moto.. CZ350 którą kupiłem po 7 letnim "postoju w szopie" i co ja się z tą cholerą namęczyłem...
ło panie..
Każdy siemering, każdy oring, rurka uszczelka, po kolei się sypała.
Także ja bym wolał moto z przebiegiem kilka kkm rocznie, ale w ciągłej eksploatacji niż taką "okazję" z przebiegiem zerowym, ale leciwą ..;-(

Tak czy siak ogłoszenie nieaktualne.. wiec należy się spodziewać cudownego ozdrowienia przeprowadzonego przez jakiegoś "handlarzyka" . Kto wie może MR "Król" ze Szklarskiej :-(
_________________
--
Jest: TT900RP
Był: Caponord RR

"Kierunek jest znacznie ważniejszy od prędkości. Wielu ludzi zapier..ala donikąd"
 
   
jagiel 
Rally Raid 2003


Wiek: 39
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 1155
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-09-13, 17:32   

Grzesiek myślisz ,że kradziony ?? może popowodziowy, miałem takie "perełki" :))
_________________
Indywidualny Serwis Motocykli, Roty 62, Warszawa, tel: 510-749-768, www.ismserwis.pl / www.czesciaprilia.pl / www.czescikymco.pl / www.czescipiaggio.pl
 
   
sosnos 


Wiek: 37
Dołączył: 25 Lut 2014
Posty: 615
Skąd: Działdowo
Wysłany: 2017-09-13, 19:57   

Skoro moto z US and A, to musiał jakoś cło przejść? Moze jakiś glejt jest - ino dowód zabrany bo moze miał isc do kasacji?
_________________
pozdrówka Michał
https://www.youtube.com/watch?v=IYJYA0P5ls8
 
   
GrzeTom 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 44
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1089
Skąd: Wawa
Wysłany: 2017-09-13, 21:25   

jagiel napisał/a:
Grzesiek myślisz ,że kradziony ?? może popowodziowy, miałem takie "perełki" :))

Tomek.. sadzisz ze w 'powodzi" tracisz bezpowrotnie dokumeny od moto? DR, Ksiaze pojazd .. historie w urzędach ?
IMO
Skoro moto bez kwitów to coś musi być na rzeczy...
Nawet jakby IRMĘ przeżył... to i tak by miał kwity, a przynajmniej byłyby do odtworzenia w urzędach ...
Ja osobiście nie wierzę iż bogaty wujek z USofA miał tak wyje...ane na swój motocykl, że nie ruszył D po nowe papiery, jeśłi byłby legalny..

[ Dodano: 2017-09-13, 21:28 ]
sosnos napisał/a:
Skoro moto z US and A, to musiał jakoś cło przejść? Moze jakiś glejt jest - ino dowód zabrany bo moze miał isc do kasacji?


Tym bardziej nie wierze w bajkę iż ktoś inwestuje kilka set/tysięcy $$ w transport parcha z USA do PL... ale robi to bez kwitów , bo na pewno urzędasy sprawdzili by je stoo razy..:)

Bajka owa jest tak piękna jak ta że kremowy mercedes z berlina po 15 latach ma 170kkm przebiegu, i Niemiec płakał jak sprzedawał :) ( no chyba ze turecki Niemiec i to ze śmiechu :) )
_________________
--
Jest: TT900RP
Był: Caponord RR

"Kierunek jest znacznie ważniejszy od prędkości. Wielu ludzi zapier..ala donikąd"
Ostatnio zmieniony przez GrzeTom 2017-09-13, 21:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
elefant 
trąba zawsze do góry


Wiek: 48
Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 559
Skąd: Sieradz
Wysłany: 2017-09-13, 21:31   

Panowie a co tu rozkminiać czy ma papiery czy ich nie ma, czy pływał w rzece, czy numery ma zeszlifowane czy nie, czy może "wypadł" w 2004 roku z kontenera w fabryce. To wszystko jest nie istotne. Moto było piękne bez skazy cena adekwatna do pojazdu bez możliwości rejestracji. Idealny egz na dawcę części zamiennych i nie mówię tu o gumkach i uszczelkach.
Gdybym miał kasę to bym brał w ciemno przez telefon i nic nikomu nie mówił o zakupie. Mam nadzieję że ktoś szybciej i z wolną gotówka też tak pomyślał.
 
   
sosnos 


Wiek: 37
Dołączył: 25 Lut 2014
Posty: 615
Skąd: Działdowo
Wysłany: 2017-09-13, 21:39   

hejka, grubymi nićmi szyte - ale żeby nie było że spisek uknuty to gdyby było blisko mnie lub gdybym szukał to z ciekawości sprawdziłbym temat.

a co do Meśków to gdy miałem okazję pojeździć taksówkami po Monachium - rozpocząłem dyskusję z jednym z kierowców, i z ciekawości spytałem ile robi rocznie, ok 100 000 - 150 000 km. Robią nimi ok 600 000 km w ciagu 4 lat i sprzedają, a ten charakterystyczny kolor to okleina, zrywana jest i sprzedawany jako piekny czarny mercedes. "Kupuja Mercedesa dlatego że wytrzymują takie przebiegi bez awarii. " - tak mi powiedziano, nie moja teoria.

No a dalej znamy historię - czarny merol trafia do PL, kupuje go Pan Henryk który wierzy w przebieg 197 000 km zrobiony podczas 6-cio letniej eksploatacji, i smiga kolejne setki - tylko Merol zaczyna sie psuc bo ma grubo ponad 800 000 najechane. No i narzeka że merol to juz nie to co kiedys :-)
_________________
pozdrówka Michał
https://www.youtube.com/watch?v=IYJYA0P5ls8
 
   
GrzeTom 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 44
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1089
Skąd: Wawa
Wysłany: 2017-09-13, 21:50   

elefant napisał/a:
Panowie a co tu rozkminiać czy ma papiery czy ich nie ma, czy pływał w rzece, czy numery ma zeszlifowane czy nie, czy może "wypadł" w 2004 roku z kontenera w fabryce. To wszystko jest nie istotne.

Tyle że to już pod paragrafy podchodzi za paserstwo... ;-(
a ja lubie spać spokojnie...
elefant napisał/a:

Moto było piękne bez skazy cena adekwatna do pojazdu bez możliwości rejestracji. Idealny egz na dawcę części zamiennych i nie mówię tu o gumkach i uszczelkach.
Gdybym miał kasę to bym brał w ciemno przez telefon i nic nikomu nie mówił o zakupie. Mam nadzieję że ktoś szybciej i z wolną gotówka też tak pomyślał .


Ale realnie.. ile z takiego "kapcia wyciagniesz" z części?

Koła.. jakies kilka sztuk na allegro po 500 sztuka =>1000
plastiki -> RR chu wie jak wycenić i jaki masz rynek zbytu..
zbiornik paliwa -> 500
Zawias przód.. ->1000
Zawias tył.. 500
Rama -->0
silnik.. 1500 ( kilkanaście na allegro, a rynek zbytu mały bo sie nie sypią ...
pierduly.. 2000-3000 - ale długa rzeźba ze sprzedażą,, a zawala garaż..
suma = 6-7kpln

Wiec IMO interes taki se.. bo pi razy oko na zero wyjdziesz a sie narobisz i mrozisz kasę na bliżej nieokreślony czas, bez gwarancji odzysku kasy..
_________________
--
Jest: TT900RP
Był: Caponord RR

"Kierunek jest znacznie ważniejszy od prędkości. Wielu ludzi zapier..ala donikąd"
 
   
elefant 
trąba zawsze do góry


Wiek: 48
Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 559
Skąd: Sieradz
Wysłany: 2017-09-13, 21:59   

GrzeTom napisał/a:
Albo pójdzie na części...,


GrzeTom to Twoje słowa :)
 
   
GrzeTom 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 44
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1089
Skąd: Wawa
Wysłany: 2017-09-13, 22:05   

elefant napisał/a:
GrzeTom napisał/a:
Albo pójdzie na części...,


GrzeTom to Twoje słowa :)

Wiem, ale po prostu stwierdzam że to nie ma sensu... chyba ze trafił na "handlarzyka" jak słynny mr. Król co używaną zębatkę zdawczą sprzedaje namiętnie po 70 zł/sztuka :)

IMO ,niestety wypłynie, jako nófka funkiel nieśmigany... z ramą od "zwykłego" i jakiś nieświadomy nowy użytkownik będzie się "cieszył" z RRki która nie dość ze pewnie trefna, to będzie się sypać jak piach spod kół endurasków :)
_________________
--
Jest: TT900RP
Był: Caponord RR

"Kierunek jest znacznie ważniejszy od prędkości. Wielu ludzi zapier..ala donikąd"
 
   
elefant 
trąba zawsze do góry


Wiek: 48
Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 559
Skąd: Sieradz
Wysłany: 2017-09-13, 22:11   

GrzeTom napisał/a:
IMO ,niestety wypłynie, jako nófka funkiel nieśmigany... z ramą od "zwykłego" i jakiś nieświadomy nowy użytkownik będzie się "cieszył" z RRki która nie dość ze pewnie trefna, to będzie się sypać jak piach spod kół endurasków :)


Tak tu masz rację że nieświadomy może trafić na mine
 
   
arkglo
Arek


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 420
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-09-13, 22:38   

Bajka czy nie bajka - nikt nie widział a do tego już się skończyła, więc czas spać, drogie dzieci. Jakbym miał jeszcze kapcia, to bym pewnie graty już przepakowywał w drugą budę, o ile miałoby to ręce i nogi (swoją drogą licznik w kilometrach i USA tez trochę nie współgrają)

Jakby co to pan miał jeszcze trampolinę do sprzedania :)
 
   
GrzeTom 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 44
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1089
Skąd: Wawa
Wysłany: 2017-09-13, 22:49   

arkglo napisał/a:
(swoją drogą licznik w kilometrach i USA tez trochę nie współgrają)


Jak cała historia o "bogatym" wujku z hameryki


arkglo napisał/a:


Jakby co to pan miał jeszcze trampolinę do sprzedania :)


Ale też bez rodowodu :)
_________________
--
Jest: TT900RP
Był: Caponord RR

"Kierunek jest znacznie ważniejszy od prędkości. Wielu ludzi zapier..ala donikąd"
 
   
robert1973 
Zapierdalam:)powoli


Wiek: 50
Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 1834
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2017-09-13, 23:53   

arkglo napisał/a:
Człowiek mi tłumaczył, że ten motocykl należy podobno do jego "bogatego" szefa i ten sprzedający się nim opiekuje (znaczy motocyklem)

a ja se myślę że człowiek już teraz nie ma szefa i moto do sprzedaży również :-P :lol:
_________________
Chińskie przysłowie mówi:
"Jeśli chcesz być szczęśliwy jeden dzień - upij się. Jeśli chcesz przez całe życie być szczęśliwy - załóż sobie ogród." dodam... żeby mieć gdzie pić
 
 
   
RESPIRATOR 
Jacek


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 51
Dołączył: 03 Paź 2013
Posty: 1573
Skąd: LUBLIN
Wysłany: 2017-09-14, 00:10   

Maszyna jedzie na wschód i już jej raczej nigdy nie zobaczycie. Za późno zobaczyłem posta Arka i po telefonie o ok 15:30 okazało się że już zarezerwowana :-(
_________________
chodzi o to żeby wpadać w błoto / morda w błocie .... świat w kolorach
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12