Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Uszczelniacze.. lagi
Autor Wiadomość
robert1973 
Zapierdalam:)powoli


Wiek: 50
Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 1834
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2018-10-21, 11:05   

To norma tylko takie kupuje bo mieć motocykl tylko do jeżdżenia??? bez sensu :D:D
_________________
Chińskie przysłowie mówi:
"Jeśli chcesz być szczęśliwy jeden dzień - upij się. Jeśli chcesz przez całe życie być szczęśliwy - załóż sobie ogród." dodam... żeby mieć gdzie pić
 
 
   
RESPIRATOR 
Jacek


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 51
Dołączył: 03 Paź 2013
Posty: 1573
Skąd: LUBLIN
Wysłany: 2018-10-21, 21:19   

Tanio kupisz - dużo wrzucisz :mrgreen:
_________________
chodzi o to żeby wpadać w błoto / morda w błocie .... świat w kolorach
 
 
   
GARBOS 
GARBOS

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 95
Skąd: SAMOLUBIE
Wysłany: 2018-10-21, 22:29   

michciobb napisał/a:
A gdyby ktoś się zastanawiał jak zdemontować przednie zawieszenie nie dysponując centralną nóżką to można to zrobić np. tak. :-)
P.S. Czy wy też tak macie, że każdy nowo kupiony motocykl musicie rozebrać w drobny mak :-D
Pozdrawiam
Michał

Ja swoj podwieszalem na pasach za polke do sufitu.
_________________
CAPONORD ETV 1000 - VSTROM DL 650
CBR 1000F - VFR800i
MZ TS250
SHL M11
WSK 125
 
   
michciobb 


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sie 2018
Posty: 158
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-10-22, 07:38   

RESPIRATOR napisał/a:
Tanio kupisz - dużo wrzucisz :mrgreen:


Moje podejście do informacji przekazywanych przez sprzedającego jest dość sceptyczne. Jeżeli ostatecznie mam wydać jakąś kwotę, to osobiście wolę kupić taniej, zrobić samemu to co trzeba i mieć pewność tego co się ma.
Czyli na początek: regulacja zaworów (3 płytki po 7 zł), filtr powietrza (40zł), uszczelnienie ariboxa, olej i filtr (niecałe 200), płyn chłodzący (40zł), DOT4 (miałem resztę po wymianie w aucie), olej i uszczelniacze w lagach (160zł).
Na tą chwilę chyba raczej nie aż tak dużo (jakieś 500 zł)
Tarcze, klocki, opony w dobrym stanie, napęd jeszcze da radę. Układ paliwowy zrobiony, elektryka też chociaż do końca jeszcze nie sprawdziłem.
Trochę zabawy będzie jeszcze z owiewką, bo ktoś straszną rzeźbę w g...ie zrobił po przewrotce ale to już kosmetyka :-)
Niestety większości z tych rzeczy nie jesteś w stanie sprawdzić kupując moto a wierzyć w słowa już jakiś czas temu przestałem...

[ Dodano: 2018-10-22, 07:41 ]
GARBOS napisał/a:
michciobb napisał/a:
A gdyby ktoś się zastanawiał jak zdemontować przednie zawieszenie nie dysponując centralną nóżką to można to zrobić np. tak. :-)
P.S. Czy wy też tak macie, że każdy nowo kupiony motocykl musicie rozebrać w drobny mak :-D
Pozdrawiam
Michał

Ja swoj podwieszalem na pasach za polke do sufitu.


Niestety ja mam garaż wynajęty i nie bardzo mogę ingerować w samo pomieszczenie aby dorobić solidne haki.

[ Dodano: 2018-10-25, 15:04 ]
No i mam pierwszą zagadkę. Powiedzcie mi, proszę czy w waszych amortyzatorach też brakowało pierścieni oznaczonych na rysunku nr 7 (Rysunek o nazwie amortyzator.png)? U mnie po prostu ich nie było. Czy to może mieć jakiś wpływ na pracę zawieszenia? Niestety najpierw wymieniłem uszczelniacze a potem dopiero zajrzałem do serwisówki :roll: i mam wątpliwość czy nie będę musiał tego jeszcze raz rozbierać :evil: Morał - nie czytaj serwisówki ;-)

[ Dodano: 2018-10-25, 15:15 ]
Kurcze, a może jednak mam dobrze, bo na tym rysunku jest już tylko jeden "Bush" o numerze 13 (rysunek o nazwie amortyzator2.png). Coś tu się nie pokrywają rysunki :-/

amortyzator2.png
Pobierz Plik ściągnięto 1001 raz(y) 193,59 KB

amortyzator.png
Pobierz Plik ściągnięto 1007 raz(y) 232,1 KB

 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12