Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy Caponord w WLKP
Autor Wiadomość
Wojtaq 
*


Wiek: 68
Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 583
Skąd: Piła
Wysłany: 2015-04-02, 09:49   

zybencyux napisał/a:
(...) Bardzo chętnie zobaczył bym się z wami gdziekolwiek żeby pogadać. (...)

Nie wiem, jak z Tomkiem (itmk) ale mnie czasem można zastać w garażu przy maszynie. Motor nie wymaga zbyt wiele zabiegów w czasie sezonu, ale zawsze trzeba choćby błoto usunąć czy tylko oczy nasycić. Żeby nie było krępacji możemy np. spotkać się również przy siedzibie mojego klubu na lotnisku w Pile. Jest gdzie odpalić silniki, popatrzeć i pogadać przy kawie i paluszkach :-) . Po spotkaniu na MMarzannie proponuję przejazd na lotnisko i wtedy wystarczy telefon, bo miejsce będzie już znane.
_________________
Być narodowi użytecznym - jak Staszic!
 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3152
Wysłany: 2015-04-02, 10:51   

Wojtaq napisał/a:
Po spotkaniu na MMarzannie proponuję przejazd na lotnisko i wtedy wystarczy telefon, bo miejsce będzie już znane.


Jestem za :)
 
   
zybencyux

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 12
Wysłany: 2015-04-02, 17:13   

Super;) cieszy mnie fakt ze wraz z motocyklem idzie za tym cała reszta czyli WY i ludzie których jeszcze poznam.Wieloma motocyklami już smigałem ale coś w kosciach czuje ze to był chyba strzał w samo sedno. Oczekuje na jakiekolwiek info od was w sprawie spotkania.;)
 
   
Czarny84 

Dołączył: 22 Lut 2015
Posty: 441
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2015-04-02, 17:46   

No Panowie.. całkiem sensownie się ten wyjazd zapowiada :)
Oby pogoda do pisała u nas w Gnieźnie dzisiaj to jakiaś anomalia pogodowa śnieg/grad/deszcz teraz słońce wyszło hehe ..
 
   
Wódz


Wiek: 50
Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 102
Skąd: Hard River
Wysłany: 2015-04-02, 19:49   

Sie cieszcie że możecie śmigać . Ja to najwyżej z sankami mogę się przeprosić . Prawie 20 cm śniegu i dalej , n@pierd@l@

 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3152
Wysłany: 2015-04-02, 21:46   

Czarny84 napisał/a:
Oby pogoda do pisała u nas w Gnieźnie dzisiaj to jakiaś anomalia pogodowa śnieg/grad/deszcz teraz słońce wyszło hehe ..


Się kuźwa zima chyba obudziła !!! :(
 
   
robert1973 
Zapierdalam:)powoli


Wiek: 50
Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 1834
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2015-04-02, 21:51   

no ba... jak to na święta będziemy lepić Wielkanocnego Bałwana :D:D
_________________
Chińskie przysłowie mówi:
"Jeśli chcesz być szczęśliwy jeden dzień - upij się. Jeśli chcesz przez całe życie być szczęśliwy - załóż sobie ogród." dodam... żeby mieć gdzie pić
 
 
   
zybencyux

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 12
Wysłany: 2015-04-03, 20:04   pierwsze kilometry na Cappo

dziś zrobiłem swoje pierwsze km na nowym motocyklu, panowie powiem tak ;) dawno nie miałem takiego banana na buzi. fak faktem bo to zaledwie 30 km ale jestem w ciezkim szoku jesli chodzi o prace skrzyni oddawanie mocy komfort fotela i ten dzwiek z leonów..... Myslałem ze na wiadrze sie jedzie wygodnie ale w porównaniu do kapcia to stwierdzam ze wiadro a kapo to jakis nie zdrowy sen.... nawet nie ma co porównywac tak suma sumarum ;) jestem mega zadowolony i oby ten stan trwał jak najdłużej. nawet opony które są w moto jakieś mitaxy kostki tez sprawiły wrazenie bardzo przyjazdnych.
zrobiłem kilka fotek ale nie chca sioe załadowac na forum nie wiem dlaczego. chetnie wam pokaze swojego stwora ;) tylko napiszcie jak to zrobić
 
   
Wojtaq 
*


Wiek: 68
Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 583
Skąd: Piła
Wysłany: 2015-04-03, 23:12   

Dla podsumowania naszych planów dodam, że pilska MMarzanna 2015 rozpocznie się w niedzielę 12 kwietnia o godz. 11:00 na Placu Staszica. To centralny punkt w mieście, gdzie swoje siedziby mają m.in. Urząd Miejski, Szkoła Policji i Dom Kultury. Kilkaset metrów stąd jest dworzec PKP



Na fotografii fragment Placu Staszica przed Domem Kultury. Będę czekać w miejscu zajmowanym na obrazku przez dwa auta między znakami postoju. Zarezerwuję kilka stanowisk dla gości :-)

zybencyux napisał/a:
(...) zrobiłem kilka fotek ale nie chca sioe załadowac na forum nie wiem dlaczego. chetnie wam pokaze swojego stwora ;) tylko napiszcie jak to zrobić

Krótka instrukcja
_________________
Być narodowi użytecznym - jak Staszic!
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10