Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam z Tarnowa
Autor Wiadomość
lukaszT 
Łukasz

Wiek: 46
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 21
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-02-27, 09:11   Witam z Tarnowa

Witam szanownych użytkowników forum.
Mam na imię Łukasz i jestem z Tarnowa w Małopolsce (takie małe miasto pomiędzy Krakowem, a Rzeszowem . W zamierzchłych czasach nawet wojewódzkie).

Żonaty, dzieciaty, lubi muzykę rock'ową i cięższą, lubi oglądać TV, z alkoholi wódkę czystą, piwko w lecie.

Jednakowoż motocykle są podstawowym hobby. Jazda jak i strona techniczna.
Ja tylko mam czas lubię wypuszczać się w przeważnie nie planowane trasy.

Jeśli chodzi o motocykle to obecnie na stanie BMW R850R z 2004, rozstałem się z Yamahą WR426 .
Beemkę lubię, ale z racji, że golas to na długie trasy się średnio nadaje (wg mnie).

Nie ukrywam, że forum szpieguję anonimowo już od ponad roku powoli oswajając się z tematem Caponorda, który coraz bardziej zaczyna mi pasować (po mimo swoich "humorów").

Obecnie przeglądam oferty w PL i EU szukając tej jedynej najlepszej najmniej wytyranej sztuki - coś w stylu "stary Niemiec, Włoch czy Polak płakał jak sprzedawał".

Nie tracąc czasu, chciałbym Was prosić o parę słów na temat motocykli z poniższych ogłoszeń - czy może ktoś z forum, czy warto się zainteresować. Trochę daleko ode mnie, więc przed wyjazdem chciałbym jak najwięcej o nich się dowiedzieć.

Z poniższych 2 ogłoszeń sympatyzuję tej sztuce ze Szprotawy.


http://olx.pl/oferta/apri...14a6d8;promoted

http://olx.pl/oferta/apri...html#9fb314a6d8

Jeszcze raz Witam wszystkich i proszę o sugestie.

Pozdrawiam
Łukasz
 
   
milośnik cap699 
milośnik cap699

Wiek: 55
Dołączył: 02 Paź 2012
Posty: 323
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-02-27, 14:56   

Witaj Łukasz i owocnych poszukiwań
 
   
RESPIRATOR 
Jacek


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 51
Dołączył: 03 Paź 2013
Posty: 1574
Skąd: LUBLIN
Wysłany: 2016-02-27, 16:58   

Powitać Kolegę !
Powiem Ci szczerze że ja też wycelowałbym w tą Szprotawę.
Oglądaj, targuj i zabieraj :))
_________________
chodzi o to żeby wpadać w błoto / morda w błocie .... świat w kolorach
 
 
   
arkglo
Arek


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 420
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-02-27, 21:10   

Czołem!

Ta Szprotawa stoi już baardzo długo, co oczywiście nie oznacza, że to musi być jakieś totalne padło, ale daje do myślenia. Z drugiej strony może łatwiej będzie w takim przypadku wynegocjować dobrą cenę.
 
   
fakir 
Sławek

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 41
Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 724
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 2016-02-27, 23:01   

Witaj, ten z Ostrowca również stoi długo , jeśli dobrze pamiętam jak ja szukałem swojego to już był wystawiany (2014) ale to oczywiście o niczym nie świadczy , jedyne co mogę zauważyć to zszedł z ceny bo się trzymał na 16,5
_________________
APRILIA CAPONORD 1200 RALLY 2016
APRILIA ETV 1000 CAPONORD 2006 niedawno zmienił właściciela
KTM LC4 620 1994 (nie) dawno zmienił właściciela
MZ ES250 1960
 
   
GrzeTom 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 44
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1090
Skąd: Wawa
Wysłany: 2016-02-27, 23:02   Re: Witam z Tarnowa

Witaj Łukaszu :)
Gratsy obranego kierunki.. szukajcie a znajdziecie!!
PS Nawet forumowi malkontenci będą zadowoleni z takiego przywitania :) wyssoko poprzeczkę postawiłeś :)
_________________
--
Jest: TT900RP
Był: Caponord RR

"Kierunek jest znacznie ważniejszy od prędkości. Wielu ludzi zapier..ala donikąd"
 
   
robert1973 
Zapierdalam:)powoli


Wiek: 50
Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 1836
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2016-02-28, 01:11   

Witka Łukasz Śląsk(mentalnie) pozdrawia do zobaczenia na trasie :)
Co do Twoich wyborów oba Kapcie to angliki i mają kierownice po niewłaściwej stronie :P
Ostrowiec już 2-gi rok się sprzedaje z małymi przerwami i na różnych portalach-> golas ale z kompletem kufrów
Szportawa tego nie kojarzę ale jak widzę pordzewiałe śrubki....no i ma tylko 1 kufer i stelaże na OEM kuferki
GrzeTom napisał/a:
PS Nawet forumowi malkontenci będą zadowoleni z takiego przywitania :) wyssoko poprzeczkę postawiłeś :)
uznając się za forumowego malkontenta :P i mogę uznać przywitanie za WZORCOWE!! :) :P
_________________
Chińskie przysłowie mówi:
"Jeśli chcesz być szczęśliwy jeden dzień - upij się. Jeśli chcesz przez całe życie być szczęśliwy - załóż sobie ogród." dodam... żeby mieć gdzie pić
 
 
   
KKK 
Krzysiek

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 44
Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 787
Skąd: Ustroń
Wysłany: 2016-02-28, 01:53   

Podbeskidzie wita!!!
_________________
B2,V8,R5
 
   
lukaszT 
Łukasz

Wiek: 46
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 21
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-02-28, 06:18   

Dzięki bardzo za dobre słowo.
Co do malkontentów itp itd, to jak wspomniałem szpieguję z tajniaka (bez logowania) jakiś czas i nie zauważyłem jakoś szczególnie dużej ilości jadu na forum, raczej sporo pomocy i konstruktywnej krytyki jeśli już. Jakieś doświadczenie z forami motocyklistów już mam z racji posiadania wehikułów Yamachy, czy BMW. To albo młode butne szatany, albo spora grupa bufonow choć nie uogólniam, bo wszędzie się znajdzie gości, którzy gadają do rzeczy.

Odnośnie wpomnianych ogłoszeń, to pomijając fakt kierownicy po "złej stronie" to na co zwrócić uwagę oglądając Angole (czy głównie korozja?), ja się ma sytuacja z szkłem lampy przedniej, czy nie oświetla drogi odwrotnie (doswietlając środek drogi zamiast pobocze)? Pytam bo lampa taka amerykańska skomplikowana.

I na sam koniec, znacie kogoś kto by się podjął sprowadzenia Caponordana zamówienie gdzieś z EU?
Nie zjebcie mnie za to, ale mam krucho z czasem jak jestem w domu i nie miał bym problemu z zapłaceniem komuś za przytarganie konkretnego motoru.
 
   
tosiek 
sympatyk

Wiek: 49
Dołączył: 06 Maj 2013
Posty: 510
Skąd: Sucha Beskidzka
Wysłany: 2016-02-28, 14:33   

Witja, ja po cichu wspomnę, że moja czerwona najszybsza jest na sprzedaż :)
_________________
jest: Yamaha XT 660 R '04, Yamaha XVS 1100 Dragstar Classic '01, była: Aprilia Caponord ETV 1000 '03
 
   
lukaszT 
Łukasz

Wiek: 46
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 21
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-02-28, 18:07   

Cześć Tosiek, pomimo to, że czerwone są najszybsze (i najładniejsze) niestety nie jest to mój kolor. Ja łykam kolorystykę od czarnego poprzez grafity, ciemne granaty (choć nie szczególnie) na srebrnym kończąc. Niestety oprócz stanu technicznego kolor też jest dla mnie istotny (jak z kobietami - jeden lubi blondynki, drugi szatynki, a trzeci rude). No nie da rady czerwień nie jest dla mnie. Pozdrawiam ;-)
 
   
arkglo
Arek


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 420
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-02-28, 18:20   

lukaszT napisał/a:


I na sam koniec, znacie kogoś kto by się podjął sprowadzenia Caponordana zamówienie gdzieś z EU?
Nie zjebcie mnie za to, ale mam krucho z czasem jak jestem w domu i nie miał bym problemu z zapłaceniem komuś za przytarganie konkretnego motoru.


Ja, szukając ostatnio motocykla, natrafiłem na handlarzy z Kozienic, którzy ciągną moto z Włoch. Nie wiem, czy zamówienia indywidualne realizują, ale może warto spytać: http://lukamoto.otomoto.pl/ Dodam, że nie jestem z nimi spowinowacony, nic im nie jestem winien, ani ich lubię, ani nie lubię, ale pytasz, więc odpisuję.
 
   
robert1973 
Zapierdalam:)powoli


Wiek: 50
Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 1836
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2016-02-28, 19:03   

lukaszT, troszkę "zapomniana" Nasza stronka http://caponord.cba.pl/?page_id=100 masz opis przeróbki
_________________
Chińskie przysłowie mówi:
"Jeśli chcesz być szczęśliwy jeden dzień - upij się. Jeśli chcesz przez całe życie być szczęśliwy - załóż sobie ogród." dodam... żeby mieć gdzie pić
 
 
   
lukaszT 
Łukasz

Wiek: 46
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 21
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-03-03, 15:21   

Hej Robert,

Aż wstyd, ale nie miałem świadomości, że taka strona jest, byłem przekonany, że jest tylko forum.
Lekcję odrobiłem, poczytałem. Niestety proponowane rozwiązanie mi nie pasuje - działa, ale dla mnie to trochę nie za bardzo. Ja angole odpuszczam, dzienks.

Byłem dzisiaj w Rzeszowie, oswoić się fizycznie pomacać się z ETV 1000 z 2003 roku, która wisiała na OLX za 12900PLN, głównie, żeby odpowiedzieć sobie na pytanie czy motor będzie mi pasował no i ???

KWA ALE MNIE WZIĘŁO, FAJNA FURA !!!!
SZUKAM ......

Bo ta z Rzeszy to nie teges, te 39tyś km to według mnie jakiś żart. Ponieważ np. przednie tarcze ostro zużyte, ciekawostka taki pojemniczek na zbiorniku paliwa GIVI na VIATOOLa czy coś podobnego co mają Włosi na szybki przejazd przez bramki na autostradach( ktoś kto sporadycznie jeździ po autostradach nie kupuje coś ala VIATOOLa i pudełeczka na niego). Ale fajne i nie wytyrane kufry ma i ciekawe chyba jakieś after marketowe siedzenia. Wszystkie problemy wieku młodzieńczego do zrobienia (na 100% brązowa złączka regulatora, złączki paliwowe).

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez lukaszT 2016-03-03, 16:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
Robert69 
Mów mi Bul

Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 90
Skąd: Pionki
Wysłany: 2016-03-03, 22:09   

[quote="arkglo"]
lukaszT napisał/a:



Ja, szukając ostatnio motocykla, natrafiłem na handlarzy z Kozienic, którzy ciągną moto z Włoch. Nie wiem, czy zamówienia indywidualne realizują, ale może warto spytać: http://lukamoto.otomoto.pl/ Dodam, że nie jestem z nimi spowinowacony, nic im nie jestem winien, ani ich lubię, ani nie lubię, ale pytasz, więc odpisuję.


Z racji że mieszkam niedaleko Kozienic znam chłopaków z Lukamoto. Mają dobre układy na południu Włoch. Ciągną głównie Japonię. Włoszkę tylko na zamówienie.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12