Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Uwaga na użytkownika z allegro
Autor Wiadomość
Lewan69 


Wiek: 54
Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 81
Skąd: Małomice
Wysłany: 2017-07-04, 17:24   

No wlasnie : 570 ogloszen a tylko 8 komentarzy. Poza tym omijam szerokim lukiem sprzedajacych gdzie nie ma autentycznych zdjec sprzedawanego przedmiotu w ogloszeniu tylko ogolna fota pojazdu. I jeszcze jedno: podejrzewam ze zadna panstwowa instytucja nic mu nie zrobi. Ja bym "bral sprawy w swoje rece ... " chyba wszyscy domyslaja sie co mam na mysli. Wiem ze nie powinno sie tak robic ale na takich ludzi nie ma innej metody.
_________________
Caponord 2001
 
   
Zet_radom 
Karol, Tiger 995i

Wiek: 40
Dołączył: 18 Kwi 2011
Posty: 6
Wysłany: 2017-07-04, 18:05   

Gdyby nie odległość (500 w jedną ) pewnie bym tam jechał.

Z tego co już się dowiedziałem w skarbowym, jeśli zgłoszę zawiadomienie osobiście, nie anonimowo. Przedstawię dowody i podpisze się pod tym gość ma murowaną wizytę.
I dokładnie tak zamierzam zrobić.
 
   
gigas 
Tomek


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 46
Dołączył: 19 Cze 2015
Posty: 457
Skąd: dolnoslas-opols
Wysłany: 2017-07-04, 20:07   

hm....no nie mam również miłych wspomnień - w sensie rozmowy telefoniczne z człowiekiem z tamtych okolic mgr inż: opryskliwy, chamski, znudzony wqwiony tym że się do niego dzwoni - ogólnie masakra
jeżeli to faktycznie ON to miał swojego czasu kominy leosie za 2000 po moim telefonie powiedział że się sprzedadzą za tą kwotę w ciągu tygodnia chciałem dać oczywiscie mniej - ogłoszenie wisiało dłużej, potem cena 1500 ale i tak nie warto...
a najlepszy wpis jest na końcu tej aukcji jeżeli doczytaliście cyt."A po otrzymaniu przesylki prosze o piekny pozytywny komentarz!" - bbuuuaahahahahhaha
no cóż jak mawiają człowiek uczy się na błędach - zazwyczaj swoich niestety, masz problem bo dogadałeś się pewnie i jak piszesz zakup poza aledrogo.........
_________________
Yamaha XT1200Z Super Tenere :))
BYŁA: Aprilia Caponord ETV 1000 2001r.
wcześniej : SUZUKI BANDIT 2000r.
i jeszcze pare innych...
szajba na punkcie cafe racer-ów
 
   
junior 

Wiek: 35
Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 119
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-07-05, 08:50   

Lewan69 napisał/a:
Ja bym "bral sprawy w swoje rece ... "


Będę w sobotę w Jeleniej Górze to mogę do niego podjechać :P
 
   
RESPIRATOR 
Jacek


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 51
Dołączył: 03 Paź 2013
Posty: 1573
Skąd: LUBLIN
Wysłany: 2017-07-05, 09:27   

Weź jakieś "ciężkie" argumenty ze sobą :lol:
_________________
chodzi o to żeby wpadać w błoto / morda w błocie .... świat w kolorach
 
 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3152
Wysłany: 2017-07-05, 10:19   

RESPIRATOR napisał/a:
Weź jakieś "ciężkie" argumenty ze sobą :lol:

Najlepiej pałkę Zbója Łamignata :P
 
   
Wojtaq 
*


Wiek: 68
Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 583
Skąd: Piła
Wysłany: 2017-07-05, 11:29   

Tia... Jest zrozumiałe, że chciałoby się palantowi przyłożyć tak, żeby zrozumiał brak zgody na szemrany interes. Jednak w pewnych okolicznościach bardzo łatwo zamienić się miejscami z łobuzem, jeśli puszczą nam nerwy. Nie sądzę, żeby większość z nas załatwiała podobne sprawy 'ogniem i żelazem', choć uważam sprawiedliwość ludową za najbardziej efektywną :mrgreen:

Jestem przekonany, że dla dużej części przypadków wystarczająca jest słowna perswazja o ile potrafimy w kilku dosadnych słowach wyrazić dezaprobatę czy choćby opinię. Sam to przećwiczyłem na kilku przykładach i wierzcie, że widok sponiewieranego słowem adwersarza jest tak samo bezcenny, jak skutek mordobicia, do którego raczej się nie nadaję.

Perspektywa spapranej opinii w środowisku jest niekiedy wystarczającym argumentem, a umiejętnie, w przemyślany sposób zastosowana daje skutek eksplozji granatu często z wilczym biletem na przyszłość. Tak więc przy okazji osobistego spotkania do czego serdecznie zachęcam, warto jednoznacznie wyłożyć kawę na ławę i dać mendzie do przemyślenia. To sprytny prowokator, czego byliśmy świadkami podczas utarczki z forowiczem o nicku wodz. Zresztą obaj wykorzystali nasze Forum do osobistych porachunków solidarnie srając we własne gniazda. Nam (mi) pozostał niesmak i odraza do obu, łącznie z ich metodami.
_________________
Być narodowi użytecznym - jak Staszic!
 
   
Zet_radom 
Karol, Tiger 995i

Wiek: 40
Dołączył: 18 Kwi 2011
Posty: 6
Wysłany: 2017-07-05, 22:53   

No i z 570 aukcji zrobiło się 4. Chyba allegro zadziałalo
 
   
GrzeTom 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 44
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1089
Skąd: Wawa
Wysłany: 2017-09-09, 22:40   

Zet_radom napisał/a:
No i z 570 aukcji zrobiło się 4. Chyba allegro zadziałalo

Widzę że znowu Król części ma 6 stron gratów... Ehhh
_________________
--
Jest: TT900RP
Był: Caponord RR

"Kierunek jest znacznie ważniejszy od prędkości. Wielu ludzi zapier..ala donikąd"
 
   
mr_soze 
Tiger 1200


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 41
Dołączył: 03 Maj 2014
Posty: 296
Wysłany: 2018-01-18, 21:12   

Jako, że ostatnio mam na warsztacie ETV, którego doprowadzam do stanu używalności, bylem zmuszony do zakupu u naszego ulubionego sprzedawcy. Krótko: potrzebny był mi stycznik do sprzęgła, więc szwagier (właściciel motocykla)dogadał sie z naszym królem. Przez telefon wsio harasz. Ja dzisiaj odbieram paczkę, a w niej uszkodzona 1/3 stycznika......(jeżeli jesteście ciekawi jak on wygląda to zajrzyjcie pod lewe przełączniki, tam jest taka mała kostka: 2x2cm plus kabelek 50 cm razem z wtyczką) otrzymałem od gościa 1/3 kostki, ta z wysuwanym bolcem, na dokładkę 1 z 4 zatrzasków był połamany.....po prostu ręce mi opadły...jakby tego mało to sz.p. król policzł sobie za to 50zł+20z za wysyłkę...no kurwa masakra
 
   
GrzeTom 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 44
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1089
Skąd: Wawa
Wysłany: 2018-01-18, 21:19   

mr_soze napisał/a:
Jako, że ostatnio mam na warsztacie ETV, którego doprowadzam do stanu używalności, bylem zmuszony do zakupu u naszego ulubionego sprzedawcy.
... [ciach] .....po prostu ręce mi opadły...jakby tego mało to sz.p. król policzł sobie za to 50zł+20z za wysyłkę...no kurwa masakra



Król jest tylko jeden :)
_________________
--
Jest: TT900RP
Był: Caponord RR

"Kierunek jest znacznie ważniejszy od prędkości. Wielu ludzi zapier..ala donikąd"
 
   
fakir 
Sławek

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 40
Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 724
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 2018-01-18, 21:20   

człowiek na błędach się óczy :-)
_________________
APRILIA CAPONORD 1200 RALLY 2016
APRILIA ETV 1000 CAPONORD 2006 niedawno zmienił właściciela
KTM LC4 620 1994 (nie) dawno zmienił właściciela
MZ ES250 1960
 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3152
Wysłany: 2018-01-18, 21:45   

JPRDL, tylko pojechać i garnek sklepać !!!!
 
   
borkowski.pawel 


Wiek: 53
Dołączył: 13 Wrz 2016
Posty: 147
Skąd: Radom - Kowala
Wysłany: 2018-01-20, 07:03   

janciovodnik napisał/a:
JPRDL, tylko pojechać i garnek sklepać !!!!


Czyli możemy tam "przypadkiem" podjechać na forumowe spotkanko... :-P :evil:
_________________
WSK125-dawno dawno temu
MZ ETZ250 dawno temu
Aprilia ETV Caponord'2001 już nie
Aprilia ETV Caponord'2006 teraz
 
   
Peres 

Dołączył: 04 Sie 2017
Posty: 9
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-01-21, 20:06   

Przepraszam, że przed przywitaniem, ale właśnie dzisiaj patrzyłem na aukcję tego "sprzedawcy" i jak widać dobrze było najpierw wpaść tutaj, napisałem mu przez allegro zapytanie o dokładne zdjęcia- jego odpowiedź mnie zmiażdżyła "są zdjęcia z 2 stron na aukcji" na pytanie o mocowania itd. już nie odpisał nic.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10