Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
GAERNE MIDLAND
Autor Wiadomość
junior 

Wiek: 35
Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 119
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-01-29, 08:23   GAERNE MIDLAND

Panowie,

czy ktoś z was kojarzy buty marki GAERNE a konkretnie model MIDLAND? Wyglądają naprawdę dobrze a i mój rozmiar nawet mają :D

https://allegro.pl/oferta/buty-gaerne-midland-gore-tex-48-turystyczne-dlugie-7657456292
 
   
RESPIRATOR 
Jacek


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 51
Dołączył: 03 Paź 2013
Posty: 1573
Skąd: LUBLIN
Wysłany: 2020-01-29, 09:38   

O butach nic nie wiem ale....zajefajna podeszwa !
_________________
chodzi o to żeby wpadać w błoto / morda w błocie .... świat w kolorach
 
 
   
KKK 
Krzysiek

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 43
Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 787
Skąd: Ustroń
Wysłany: 2020-01-29, 11:07   

Ładne ale pamietaj ,ze buty trzeba zalozyc i troche pochodzic w nich .Kazdy ma inna budowe nogi i trzeba bardzo dobrze dobrac.Osobiscie mam Sidi adv i jestem zadowolony.
_________________
B2,V8,R5
 
   
rzeżucha 

Wiek: 38
Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 371
Skąd: Giżycko/Kraków
Wysłany: 2020-01-29, 12:38   

Kiedyś zastanawiałem się nad Gearne G-Adventure, ostatecznie ich nie kupiłem ale samo wykonanie Gearne było niezłe.
 
   
junior 

Wiek: 35
Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 119
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-01-29, 13:06   

KKK napisał/a:
Ładne ale pamietaj ,ze buty trzeba zalozyc i troche pochodzic w nich .Kazdy ma inna budowe nogi i trzeba bardzo dobrze dobrac.Osobiscie mam Sidi adv i jestem zadowolony.


Nie no sprawa oczywista. Najpierw bym je przymierzył przed kupnem. Chodzi mi bardziej o jakieś za i przeciw do tych butów :D
 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3152
Wysłany: 2020-01-30, 09:23   

Opinia z netu...
"Na uwagę zasługuje fakt ze są to buty wciąż robione we Włoszech.

Decedując się na buty miałem w domu Gaerne i Sidi Adventure. Decycja była bardzo szybka .
Za Gaerne przemawiała wygoda przy dość dobrej ochronie do zakładanego stylu jazdy oraz na ostatnim miejscu choć nie bez znaczenia była dużo niższa cena. Jakosć wykonania bardzo zbliżona.

Buty używane jak dotąd jeden sezon, zgodnie z przeznaczeniem czyli do jazdy dual, a wiec na co dzień, turystycznie asfalt (całodzienna jazda), oraz w lekkim i średnio ciężkim offie, przy nie agresywnym stylu jazdy. Po całym dniu jazdy, w rożnych warunkach i temperaturach, nigdy nie czułem dyskomfortu. Buty dobrze oddychają (żadnego przepocenia itp.) Zaliczyły również całodzienną jazdę w deszczu (bez żadnych ochraniaczy) i zawsze było sucho. Do tego zaliczone krótkie piesze wycieczki podczas zwiedzania i super wygodnie, oczywiście jak na taki rodzaj obuwia."
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11