Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Oświetlenie LED
Autor Wiadomość
ralph178 


Wiek: 38
Dołączył: 23 Mar 2018
Posty: 185
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 2018-10-05, 11:55   Oświetlenie LED

Mam pewien plan zmodyfikowania oświetlenia w moim uszatku.

Zastanawiał się ktoś nad montażem żarówek dziennych/kierunkowskazów LED takich jak na filmie: Dzienne + kierunki LED

W uszatku mogłoby to całkiem nieźle wyglądać podłączając dzienne pod światła postojowe. Zastanawia mnie tylko czy można jeździć po zmroku z załączonymi takimi światłami, ale w sumie można by podłączyć tak, żeby gasły przy zaświeceniu mijania.

Druga sprawa jakie żarówki LED proponujecie w miejsce H4 ?

Trzecia sprawa - czy lepiej założyć żarówki LED w miejsce oryginalnych w tylnych kierunkach czy może lepiej założyć całe kierunkowskazy LED? Myślę o takich: Rodzaj 1 lub o takich: Rodzaj 2
Ostatnio zmieniony przez ralph178 2018-10-05, 15:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
rzeżucha 

Wiek: 38
Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 371
Skąd: Giżycko/Kraków
Wysłany: 2018-10-05, 13:13   

Respirator miał u siebie założone H4 led, poszukaj bo opisywał jak to świeci i jakie dokładnie żarówki kupił.
 
   
Stiopa 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 57
Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 313
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-10-05, 14:51   

Tutaj Respiratorowe H4. Faktycznie robią aż miło .
A co do dziennych to dobrze rozumiem , że chcesz je zamontować w uszach ? I żeby mijania były wtedy wyłączone ? Jeżeli tak to wydaje mi się , że widoczność na drodze raczej słaba . Odbłyśniki w uszach chyba nie za bogate są .
_________________
"Zawsze warto być człowiekiem choć tak łatwo zejść na psy..."
 
   
ralph178 


Wiek: 38
Dołączył: 23 Mar 2018
Posty: 185
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 2018-10-05, 15:34   

Stiopa napisał/a:
A co do dziennych to dobrze rozumiem , że chcesz je zamontować w uszach ? I żeby mijania były wtedy wyłączone ?

Dokładnie tak myślałem zrobić, ale właśnie ze względu na widoczność wolałbym to najpierw wypróbować lub zasięgnąć opinii tutaj bo może ktoś już próbował :-)
Można byłoby zrobić je jako dodatkowe oświetlenie, ale wtedy musiałby być dodatkowy wyłącznik żeby je gasić.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13