Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam z Wawra
Autor Wiadomość
N.O.W.Y 

Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 17
Wysłany: 2016-05-20, 07:42   Witam z Wawra

Witam
Wczoraj sprzedałem swojego fz6 n, i zaczynam poszukiwania nowego moto. W planach jest zakup dl 650 albo 1000. Któregoś pięknego dnia na światłach podjechało takie coś wielkie ale bardzo ładne. Oczywiście była to aprilia Caponord, no i się zaczęło. Sprzęt bardzo mi się podoba, ale mam wiele obaw. Na rynku jest bardzo mało tego modelu i części. Na całą Polskę znalazłem tylko jeden egzemplarz w moim przedziale cenowym do 14 tyś. Jest do obejrzenia w Rzeszowie, kawał drogi.
Mam prośbę do kogoś z okolic czy była by szansa na podjechanie i rzucenie okiem na tą sztukę.
Kolejna sprawa to czy byłby tak ktoś uprzejmy z Warszawy bądź okolic, abym posadził swoje dupsko na moto i się przymierzył bo nigdy na takim sprzęcie nie siedziałem i tak naprawdę nie miałem przyjemności z bliska obejrzeć tej włszki.

Z góry dzięki.
 
   
robert1973 
Zapierdalam:)powoli


Wiek: 50
Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 1834
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2016-05-20, 08:00   

Śląsk(mentaknie) wita i pozdrawia. Daj linka tej sztuki którą przyuważyłeś
_________________
Chińskie przysłowie mówi:
"Jeśli chcesz być szczęśliwy jeden dzień - upij się. Jeśli chcesz przez całe życie być szczęśliwy - załóż sobie ogród." dodam... żeby mieć gdzie pić
 
 
   
DannyLFC 
DannyLFC

Wiek: 48
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 36
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2016-05-20, 09:12   

Jesli to ten - http://olx.pl/oferta/apri...html#d09cb92d3c to go kiedys oglądałem. Wizualnie wygląda OK, tylko to jest super uboga wersja - golas totalny + te śmieszne kufry Givi. Poczytaj troszkę o bolączkach tego motocykla - tu wszystko jest do zrobienia:( No i to rocznik 2003 - przed liftem. Sprzedawca to duży komis motocyklowy - cena zapewne do negocjacji.
_________________
Poszukiwacz moto - turystyka:)
 
   
arkglo
Arek


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 420
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-05-20, 10:01   

Cześć! Generalnie to teraz jakaś straszna bida z Kapciami na rynku. Zawsze ofert było przynajmniej kilka, a teraz - kompletna posucha.
 
   
GrzeTom 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 44
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1089
Skąd: Wawa
Wysłany: 2016-05-20, 10:32   Re: Witam z Wawra

N.O.W.Y napisał/a:
Witam
Wczoraj sprzedałem swojego fz6 n, i zaczynam poszukiwania nowego moto. W planach jest zakup dl 650 albo 1000. Któregoś pięknego dnia na światłach podjechało takie coś wielkie ale bardzo ładne. Oczywiście była to aprilia Caponord, no i się zaczęło. Sprzęt bardzo mi się podoba, ale mam wiele obaw. Na rynku jest bardzo mało tego modelu i części. Na całą Polskę znalazłem tylko jeden egzemplarz w moim przedziale cenowym do 14 tyś. Jest do obejrzenia w Rzeszowie, kawał drogi.
Mam prośbę do kogoś z okolic czy była by szansa na podjechanie i rzucenie okiem na tą sztukę.
Kolejna sprawa to czy byłby tak ktoś uprzejmy z Warszawy bądź okolic, abym posadził swoje dupsko na moto i się przymierzył bo nigdy na takim sprzęcie nie siedziałem i tak naprawdę nie miałem przyjemności z bliska obejrzeć tej włszki.

Z góry dzięki.



Witam Sąsiada :) może to i mnie widziałeś bom z Falenicy :) choc tu zatrzęsienie capiszonów w okolicy ;-]
PS w tej cenie stoi całkiem ładny w Konstancinie... zawsze to bliżej niż Rzeszów ;)
Powodzenia w szukaniu , kierunek obrałes dobry:)
_________________
--
Jest: TT900RP
Był: Caponord RR

"Kierunek jest znacznie ważniejszy od prędkości. Wielu ludzi zapier..ala donikąd"
 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3152
Wysłany: 2016-05-20, 10:36   

Czołem :) Bardzo dobry wybór. Czytaj forum a znajdziesz coś ciekawego :)
 
   
rzeżucha 

Wiek: 38
Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 371
Skąd: Giżycko/Kraków
Wysłany: 2016-05-20, 10:51   

Witam z Krakowa.

W Wawie jest chyba kilka Capo więc pewnie jakaś dobra dusza Ci pozwoli posiedzieć, ja na Capo pierwszy raz siedziałem jak go kupowałem :D
 
   
KKK 
Krzysiek

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 44
Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 787
Skąd: Ustroń
Wysłany: 2016-05-20, 10:59   

Powitać!
_________________
B2,V8,R5
 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3152
Wysłany: 2016-05-20, 11:09   

rzeżucha napisał/a:
ja na Capo pierwszy raz siedziałem jak go kupowałem :D

Ja jak kupowałem to nawet nie usiadłem... Tylko posłuchałem i rzuciłem oczkiem.
 
   
Tomek91 


Dołączył: 27 Kwi 2016
Posty: 484
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-05-20, 13:26   

Witamy :)

Mysle że z czasem ogarniesz temat Kapcia ale będziesz musiał poświęcić pare godzin na tym forum jak kupisz to żałował nie będziesz :D
 
   
N.O.W.Y 

Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 17
Wysłany: 2016-05-20, 15:48   

Wielkie dzięki za przywitanie.

Danny- Tak to dokładnie ten co wzbudził me zainteresowanie.
W ogłoszeniu napisane bez inwestycji oczywiście jak w każdym komisie igła. Po tel. Rozmowie wiem ze na dzień dobry kapeć powinien dostać nowe kapcie. Ze zdięć wygląda ładnie, ale na odległość nie sprawdzę stanu technicznego. Nie mam zamiaru jeździć po całej Polsce jak tylko mi jakieś ogłoszenie się spodoba. Tak robiłem przy poprzednim moto i jakbym zliczył ile kasy na to poszło to moto bym przez cały jeden sezon ganiał. Wszyscy przecież wiemy że z komisów to same igły bez inwestycji i od pierwszego właściciela.
 
   
gigas 
Tomek


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 46
Dołączył: 19 Cze 2015
Posty: 457
Skąd: dolnoslas-opols
Wysłany: 2016-05-20, 17:42   

janciovodnik napisał/a:
rzeżucha napisał/a:
ja na Capo pierwszy raz siedziałem jak go kupowałem :D

Ja jak kupowałem to nawet nie usiadłem... Tylko posłuchałem i rzuciłem oczkiem.

Janek :D ja to dopiero przeleciałem się na kapciu po zakupie :), wcześniej tylko "obmacałem" Włoszkę


Witam z Brzegu--- N.O.W.Y
_________________
Yamaha XT1200Z Super Tenere :))
BYŁA: Aprilia Caponord ETV 1000 2001r.
wcześniej : SUZUKI BANDIT 2000r.
i jeszcze pare innych...
szajba na punkcie cafe racer-ów
 
   
rzeżucha 

Wiek: 38
Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 371
Skąd: Giżycko/Kraków
Wysłany: 2016-05-20, 18:42   

janciovodnik napisał/a:
rzeżucha napisał/a:
ja na Capo pierwszy raz siedziałem jak go kupowałem :D

Ja jak kupowałem to nawet nie usiadłem... Tylko posłuchałem i rzuciłem oczkiem.


Jancio mi chodziło o to, że nigdy wcześniej przed zakupem nie siedziałem na żadnym Capo a na żywo widziałem tylko 1 :D
 
   
robert1973 
Zapierdalam:)powoli


Wiek: 50
Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 1834
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2016-05-20, 22:32   

no i co???? wszyscy zadowoleni :D:D kapeć ma 2-e funkcje ma się podobać i ma zapindalać :D
_________________
Chińskie przysłowie mówi:
"Jeśli chcesz być szczęśliwy jeden dzień - upij się. Jeśli chcesz przez całe życie być szczęśliwy - załóż sobie ogród." dodam... żeby mieć gdzie pić
 
 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3152
Wysłany: 2016-05-20, 23:08   

rzeżucha napisał/a:
Jancio mi chodziło o to, że nigdy wcześniej przed zakupem nie siedziałem na żadnym Capo a na żywo widziałem tylko 1 :D

Haha... ja nie siedziałem na żadnym, nie widzialem na żywo tylko na focie na olxie.
Ale piznęło mnie od razu :)
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13