Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Siema! :)
Autor Wiadomość
Czarny84 

Dołączył: 22 Lut 2015
Posty: 441
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2017-02-02, 19:05   

janciovodnik napisał/a:
arkglo napisał/a:
Koleiny, kopny piach, błoto nie jest tym co kapcie lubią najbardziej, ale to w końcu turystyczne enduro z akcentem na turystyczne. Caponord to kawał kloca, jednak, co trzeba zaznaczyć, bardzo wygodnego kloca.

Eeeee tam... wszystko siedzi w głowie ;) Czasem też w mocnych łapach oraz balansie ciałem.
Nam piach, błoto, szuter czy inne takie nam nie straszne. Prawda Czarny84 ?? ;)


:) wszytko do ogarnięcia :) nie jest tak żle lekki teren bez problemu
 
   
arkglo
Arek


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 420
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-02-02, 20:59   

Ja nie twierdzę, że się nie da, tylko pytam po co. Jak dla mnie Caponord jest motocyklem turystycznym o podwyższonych możliwościach jazdy w terenie. Jeździłem nim po szutrach, lasach, górkach i błocie, ale, moim zdaniem, głęboki off nie jest jego środowiskiem naturalnym. Jest za to stworzony do połykania kilometrów i pozwala zjechać z czarnego, o ile zajdzie taka konieczność.
 
   
Czarny84 

Dołączył: 22 Lut 2015
Posty: 441
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2017-02-02, 21:02   

I tu masz racje :) i tak korzystamy
 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3152
Wysłany: 2017-02-02, 21:02   

Masz rację Arek, dlatego chciałbym coś mniejszego w hard teren bo po co się męczyć Kapciem :)
Choć ubaw jest niezły ;)
 
   
tomekz 


Wiek: 46
Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 88
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2017-02-02, 21:41   

Hejka.

Kapeć to dobre moto dla potrzeb o których piszesz. Sam go kupiłem bo spełniał opisane przez Ciebie założenia. Przejedź się nim i będziesz wiedział czy Ci podpasi. Ja jestem zadowolony.
Zresztą nie tylko ja, zobacz te uśmiechnięte gęby na zdjęciu poniżej (a dałem im tylko posiedzieć bo pewnie by go popsuli w czasie jazdy ;-) )

capo1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 2593 raz(y) 166,64 KB

 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3152
Wysłany: 2017-02-02, 21:47   

Jaka pikna sceneria. A ten Kalisz to można byłoby odwiedzić ;)
 
   
RESPIRATOR 
Jacek


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 51
Dołączył: 03 Paź 2013
Posty: 1573
Skąd: LUBLIN
Wysłany: 2017-02-02, 21:55   

Ło, to nie wiedziałem Janek że Kalisz leży w Beskidach (bo na Beskidy mi to wygląda)
_________________
chodzi o to żeby wpadać w błoto / morda w błocie .... świat w kolorach
 
 
   
tomekz 


Wiek: 46
Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 88
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2017-02-02, 21:57   

janciovodnik, zapraszam. Aktualnie rehabilituję się po zerwanych wiązadłach kolana po glebie ale wiosną chętnie wyskoczył bym z Wami na jakieś lekkie offy:-)

Edita:

Jacek masz oko :-)
To Beskid Mały, http://www.schronisko-rogacz.pl/index.html
Polecam miejsce na bazę moto w tych okolicach. Właściciel przyjazny motocyklistom, kawałek trzeba dojechać po luźnych kamieniach ale ogólnie bardzo klimatyczna miejscówka :-)
 
   
robert1973 
Zapierdalam:)powoli


Wiek: 50
Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 1834
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2017-02-03, 06:08   

Śląsk (mentalnie) wita :D

ps.
tomekz napisał/a:
Aktualnie rehabilituję się po zerwanych wiązadłach kolana
Współczuję, życzę powrotu do pełnego zdrowia
_________________
Chińskie przysłowie mówi:
"Jeśli chcesz być szczęśliwy jeden dzień - upij się. Jeśli chcesz przez całe życie być szczęśliwy - załóż sobie ogród." dodam... żeby mieć gdzie pić
 
 
   
maciulak
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-03, 09:46   

Więzadła powiadasz, skądś to znam ;) W lewym kolanie miałem robione 2 lata temu: ACL, MCL i usunięte kawałek łąkotki. 17 lutego, czyli o zgrozo już za 2 tygodnie będę miał robione prawe kolano ACL i łąkotki.

Co ciekawe, jeżdżę już 15 lat w offroadzie, który poza wieloma siniakami nie zrobił mi większej krzywdy, a moja ukochana piłka nożna załatwiła mi już 2 kolana. Więc po rehabilitacji buty od piłki odwieszam na kołek i będę miał więcej czasu na offroad ;)

[ Dodano: 2017-02-03, 09:49 ]
Widzę, że w tym temacie są Koledzy z Gniezna. Czy byłaby szansa umówić się w weekend, żebym podjechał do któregoś z Was i obejrzał na żywo Capo? Obiecuję, że dużo czasu nie zajmę, a porozmawiać bym chciał na co zwrócić uwagę przy zakupie.
 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3152
Wysłany: 2017-02-04, 17:46   

maciulak napisał/a:
[ Dodano: 2017-02-03, 09:49 ]
Widzę, że w tym temacie są Koledzy z Gniezna. Czy byłaby szansa umówić się w weekend, żebym podjechał do któregoś z Was i obejrzał na żywo Capo? Obiecuję, że dużo czasu nie zajmę, a porozmawiać bym chciał na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Nie ma sprawy tylko, że mój głęboko zawalony w obcym garażu stoi. Dopiero w marcu będę go odkopywał :/ Ale może Czarny ?? On częściej używa aniżeli ja. To i pewnie pod ręką ma.
 
   
Czarny84 

Dołączył: 22 Lut 2015
Posty: 441
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2017-02-04, 18:56   

maciulak napisał/a:
Więzadła powiadasz, skądś to znam ;) W lewym kolanie miałem robione 2 lata temu: ACL, MCL i usunięte kawałek łąkotki. 17 lutego, czyli o zgrozo już za 2 tygodnie będę miał robione prawe kolano ACL i łąkotki.

Co ciekawe, jeżdżę już 15 lat w offroadzie, który poza wieloma siniakami nie zrobił mi większej krzywdy, a moja ukochana piłka nożna załatwiła mi już 2 kolana. Więc po rehabilitacji buty od piłki odwieszam na kołek i będę miał więcej czasu na offroad ;)

[ Dodano: 2017-02-03, 09:49 ]
Widzę, że w tym temacie są Koledzy z Gniezna. Czy byłaby szansa umówić się w weekend, żebym podjechał do któregoś z Was i obejrzał na żywo Capo? Obiecuję, że dużo czasu nie zajmę, a porozmawiać bym chciał na co zwrócić uwagę przy zakupie.


Nie widzę problemu... Jak będziesz grzeczny dam Tobie nawet usiąść :)))
 
   
boroxx 

Wiek: 47
Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 21
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: 2017-02-04, 19:10   

maciulak powiem Ci tak zjezdziłem Trampkiem 700 Bałkany i Ukraine 85% trasy to asfalt reszta to drogi kamieniste i szuter+błoto jezdzily z nami BMW 800 ,v-strom 600 o pdwyższonych kościach i Trampek 600 Fakt jest taki zw Trampek 600 na kamienistych drogach z racji 21 cali przedniego kolo rewelka BMW 800 nie wiem ale wiecznie problemy z elektryką były Trampek 700 waga kolo 250 kg oczywiście na każdą wyprawe zabierałem zawsze zapas opne kostkę więc zdecydowałem się na luksus i kupiłem Kapcia, waga podobna ,średnica kół identyczna ale wygoda niepowtarzalna.Zresztą jak v-strom dawał rade to Kapeć łyknie takie trasy na śniadanie.Zadaj se pytanie czy potrzebujesz moto na wyprawy czy do jazdy wokół komina.Bo ja kupilem Kapcia tylko na wyprawy po europie.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12