Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Przewody hamulcowe w stalowym oplocie
Autor Wiadomość
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-14, 23:45   Przewody hamulcowe w stalowym oplocie

Szukam przewodów hamulcowych w stalowym oplocie. Chodzi mi o gotowy kit. Nie chcę żadnych przewodów ciętych na metry i skręcanych własnoręcznie.

Jeżeli wiecie gdzie zakupić w polszy w dobrej cenie, to proszę o namiar.

Kolejne pytanie dotyczny oryginalnych przewodów w oplocie jakie miały nowsze wypusty Capo.
Nie orientujecie się czy pasują do starszych modeli?
 
   
maciejwu71

Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 238
Wysłany: 2010-03-15, 09:40   

Mozesz podac mi dlugosci i srednice przewodow..?? Tu u mnie mozna kupic przewody roznej dlugosci i srednicy. Jednak ja tego nie pamietam a do konca miesiaca nie bede sie widzial z motocyklem z racji pracy.
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-15, 16:02   

Z pomiarami przez jakiś czas może być problem :)
Ale jakbyś natrafił na gotowy kit dedykowany do Caponorda, to daj cynka ;)
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-31, 22:19   

Zakupiłem gotowy kit do Caponorda firmy Goodridge.
Niestety są pewne rozbieżności pomiędzy specyfikacją producenta, a rzeczywistą długością przewodów.
Zna ktoś długość oryginalnych przewodów w capo z rocznika 2001-2003??
Jak ktoś ma wymiary, to proszę o info, bo nie chce mi się jutro dymać do garazu i mierzyć dziadostwa....
Jak ktoś nie zna, to trudno pomierzę :mrgreen:
 
   
eterum 
myśli o Capo


Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 820
Skąd: Łodygowice
Wysłany: 2012-06-28, 10:52   

Wicher i wyjaśniło się coś z tymi przewodami? Pasują do Capo? Powoli się przymierzam do zmiany i nie wiem czy wystarczy mi długości bo mam jeszcze podniesioną kierownicę.
_________________
 
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-28, 15:43   

Siemka. Temat już trochę przestarzały. Długość przewodów w gotowym kicie Goodridge nie zgadzała się z oryginałem, więc kasa za towar została zwrócona.
 
   
eterum 
myśli o Capo


Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 820
Skąd: Łodygowice
Wysłany: 2012-06-28, 19:43   

A kupiłeś jakieś inne czy odpuściłeś temat?
_________________
 
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-29, 15:33   

Kupiłem takie cięte z metra. Niestety końcówki przewodów były jakieś lipne. Był to system, gdzie dwa przewody szły bezpośrednio od pompy.
Niestety, żadnym możliwym sposobem nie dało się uszczelnić tego połączenia.
Przewody wiszą na ścianie w garażu. Może jak będę miał czas to zajmę się tym tematem, ale zrobie sobie identyczny układ jak w oryginale. Jeden przewód z pompy i rozdzielenie w okolicy dolnej półki widelca na zaciski.
 
   
Sadov 


Wiek: 46
Dołączył: 05 Wrz 2011
Posty: 57
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-10-12, 20:50   

Wicher zamontowałeś już te przewody, a może zrobiłeś jakieś inne?
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-12, 22:39   

Przewody wiszą na ścianie i chyba już tam zostaną.
Na zimę mam kilka tematów do ogarnięcia w moim Kapciu, więc tematem przewodów zajmę się z pewnością :)

Tak jak pisałem wcześniej. Zmajstruję stalówki, ale w takim układzie jak w oryginale.
 
   
Sadov 


Wiek: 46
Dołączył: 05 Wrz 2011
Posty: 57
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-10-13, 09:17   

Czy mogę się podłączyć, również chciałbym wymienić na stalowy oplot. Jakby co daj znać.
 
   
asior100 
Adam

Wiek: 51
Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 163
Skąd: SZAMOCIN
Wysłany: 2012-10-13, 10:01   

Ja kupiłem jakieś dwa lata temu z allegro komplet (dwa na przód + tył) firmy GOODRIDGE, przednie dwa idą prosto z pompy. Wszystko pasowało oprócz tego że jeden był za krótki (ale wymienili go na dłuższy) a żadnych problemów z przeciekami na łączeniu nie miałem. Z tego co pamiętam to dałem koło 250 za cały komplet.
_________________
Capo 2003
 
   
jagiel 
Rally Raid 2003


Wiek: 39
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 1155
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-10-13, 10:26   

Ja będę zmieniał przewody w okolicach stycznia, lutego, będzie to Goodrige robiony na wymiar u importera. Jak do tego czasu wytrzymacie to mogę na podstawie swoich oryginalnych przewodów dorobić kilka kompletów dodatkowo, zyskujecie pewność ,że będą pasowały. Kolor oplotu i końcówek oczywiście wedle życzenia :)
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-13, 18:50   

asior100 napisał/a:
Ja kupiłem jakieś dwa lata temu z allegro komplet (dwa na przód + tył) firmy GOODRIDGE, przednie dwa idą prosto z pompy. Wszystko pasowało oprócz tego że jeden był za krótki (ale wymienili go na dłuższy) a żadnych problemów z przeciekami na łączeniu nie miałem. Z tego co pamiętam to dałem koło 250 za cały komplet.

Ja włąśnie kupiłem Goodridge, ale nie zgadzały się długości. Importer Goddridge nie chciał się sprawą zająć, trzymając się tego, że przewody na 100% muszą pasować.
Olałem temat, sprzedawca sam zwrócił mi kasę, sprawę zamknięto :)

jagiel napisał/a:
Ja będę zmieniał przewody w okolicach stycznia, lutego, będzie to Goodrige robiony na wymiar u importera. Jak do tego czasu wytrzymacie to mogę na podstawie swoich oryginalnych przewodów dorobić kilka kompletów dodatkowo, zyskujecie pewność ,że będą pasowały. Kolor oplotu i końcówek oczywiście wedle życzenia :)

Tomek, ja bym potrzebował w stalowym oplocie, ale w takim układzie jak jest w oryginale. Jeden przewód od pompy i rozgałęzia się w okolicach dolnej półki na zaciski.
Jeżeli jesteś coś takiego w stanie wyrzeźbić, to biorę to na 150%.
Jakbyś nie miał skąd wziąć wzoru, to mogę podesłać swoje przewody na wzór.
 
   
Sadov 


Wiek: 46
Dołączył: 05 Wrz 2011
Posty: 57
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-10-14, 19:34   

Jagiel, jasne, że poczekam. Chce przygotować mojego Capcia do następnego sezonu. Daj znać jak coś zaczniesz działać w tej kwestii. Jeśli będą jak oryginalne również biorę na 150%. Czeka z niecierpliwością.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10