Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Cerbol - Poznań
Autor Wiadomość
RafałM 


Wiek: 45
Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 9
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2018-07-29, 10:44   Cerbol - Poznań

Kilka dni temu pojechałem do serwisu Cerbol motocykle w poznaniu celem umówienia się na wymianę oleju i uszczelniaczy lag.
Na dzień dobry Szef przywitał mnie stwierdzeniem "nie gratuluję zakupu"... Opowiedziałem historię, jak to chciałem kupić Varadero i wymieniłem wszystko co przemawiało za Capo. Usłyszałem że w Capo to elektryka siada, rama jakaś dziwna, części brak itp... Oczywiście wiem o wadach (wtyczka między cylindrami, i inne wadliwe połączenia) ale jest to do ogarnięcia.
Dziwne podejście, tym bardziej, że na początku powiedziałem iż chciałbym się związać z jakimś warsztatem na dłużej. Po takim przywitaniu na pewno nie odwiedzę już tego serwisu.
 
   
marios 
mario italiano

Wiek: 48
Dołączył: 20 Maj 2017
Posty: 58
Skąd: Dębska Kuźnia
Wysłany: 2018-07-29, 11:19   

Jak miałem Alfa Romeo 156 też nie cieszącą się dobrą opinią u mechaników to odpierałem : ,,ale za to nikt tego nie kradnie nawet jak zostawię kluczyki w stacyjce". Reakcja malkontentów bezcenna :lol:
_________________
iż 56 planeta, suzuki savage, honda transalp - aprilia kapciuszek
 
   
sosnos 


Wiek: 37
Dołączył: 25 Lut 2014
Posty: 615
Skąd: Działdowo
Wysłany: 2018-07-29, 12:41   

hejka, niestety też sie spotkałem z takimi opiniami, nie wśród mechaników ale swoich "kolegów" z wsi Działdowo. hmm.... teraz sie jeszcze bardziej dziwią ze jeżdżę i że sie da jeździć. no i zaczął im się podobać wygląd bo niby 2004 a wyglądem świeżak. A gdy któryś się już przejedzie to już w ogóle zmienia zdanie.

a gość w warsztacie mało profesjonalne podejście, ja cieszyłbym się ze ktoś podstawia taka egzotykę i że są tacy ludzie którzy próbują ujeżdżać motocykle nietuzinkowe, inaczej świat byłby smutny gdyby jeździły same gs-y, viadra i varadero (nie mam nic do nich)
_________________
pozdrówka Michał
https://www.youtube.com/watch?v=IYJYA0P5ls8
 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3152
Wysłany: 2018-07-29, 19:33   

Słabe podejście... a może czysto ekonomiczne, szybko zrobić - dużo skasować :/
 
   
Stiopa 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 57
Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 313
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-07-29, 21:21   

Jak gość pierwszy raz w życiu widział ten motocykl z bliska to się pewnie obsrał żebyś nie chciał u niego robić jakichś grubszych napraw czy regulacji .
Mam kumpla w Paryżu , który jeździ Futurą . Tam też w żadnym warsztacie nie chcą dotykać tego motocykla . Oni chcą serwisować tylko japonie , bo to i części dostępne i podobne toto do siebie bez względu na markę i model .
_________________
"Zawsze warto być człowiekiem choć tak łatwo zejść na psy..."
 
   
jagiel 
Rally Raid 2003


Wiek: 39
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 1155
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-07-30, 00:31   

Wpadaj do mnie, stawiam nawet kawę w kubku Aprilia Racing :))))
_________________
Indywidualny Serwis Motocykli, Roty 62, Warszawa, tel: 510-749-768, www.ismserwis.pl / www.czesciaprilia.pl / www.czescikymco.pl / www.czescipiaggio.pl
 
   
rzeżucha 

Wiek: 38
Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 371
Skąd: Giżycko/Kraków
Wysłany: 2018-07-30, 11:20   

Mi kiedyś polecili mechanika w Krakowie, gość miał być mega dobry a jak usłyszał, że potrzebuję wymienić sprzęgiełko rozrusznika w Pegaso to powiedział " trzeba być pojebanym żeby kupić włoski motocykl". Na tym zakończyła się nasza rozmowa :D
 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3152
Wysłany: 2018-07-30, 11:22   

Cieniasy :P
 
   
jagiel 
Rally Raid 2003


Wiek: 39
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 1155
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-07-31, 00:14   

ale fakt faktem, trzeba być pojebanym :))) ja siebie nigdy za normalnego nie uważałem dlatego serwisuję głównie włoskie :D
_________________
Indywidualny Serwis Motocykli, Roty 62, Warszawa, tel: 510-749-768, www.ismserwis.pl / www.czesciaprilia.pl / www.czescikymco.pl / www.czescipiaggio.pl
 
   
rzeżucha 

Wiek: 38
Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 371
Skąd: Giżycko/Kraków
Wysłany: 2018-07-31, 08:11   

jagiel napisał/a:
ale fakt faktem, trzeba być pojebanym :))) ja siebie nigdy za normalnego nie uważałem dlatego serwisuję głównie włoskie :D


Jagiel, chyba wkradła się literówka, wierząc "mechanikom" powinno być gówno włoskie a nie głównie włoskie :D :D
 
   
junior 

Wiek: 35
Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 119
Skąd: Poznań
Wysłany: 2018-07-31, 09:13   

Niestety Cerbola też poznałem. Jak zobaczył mój motocykl to stwierdził, że badziewie. Usłyszał ode mnie wtedy grzeczne "Całe szczęście Ty go nie ogarniasz..." - jego mina bezcenna :D
 
   
maxx 


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 49
Wysłany: 2018-07-31, 11:05   

Cerbol niestety podejście coraz gorsze moim zdaniem. Niestety też kiedyś pojechałem do nich. Widać, że temat ogarnia, ale trochę gwiazdorzy. Co więcej, czasami za niektóre usługi ma ceny z kosmosu!!
 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3152
Wysłany: 2018-07-31, 12:00   

junior napisał/a:
"Całe szczęście Ty go nie ogarniasz..." - jego mina bezcenna :D

I bardzo ładnie. Pierdolenie... albo konkret - robię albo nie robię. I finito ;)
 
   
junior 

Wiek: 35
Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 119
Skąd: Poznań
Wysłany: 2018-07-31, 12:29   

janciovodnik, stawiam, że gość się nie zna i pierdzieli jaki to on nie jest super. Jak się dowiedziałem co wg niego jest ogarnięciem lag to stwierdziłem, że koleś jest lekko mówiąc niepoważny. Otwiera korek lagi i wyciąga olej. Wlewa nowy i to wg niego wystarczy. Z tego co widziałem to jest zawsze sporo syfu na dnie lagi. O uszczelniaczach nie wspominam ;P
 
   
RafałM 


Wiek: 45
Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 9
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2018-08-01, 18:07   

Widzę że moja opinia nie jest odosobniona.
Jutro odbieram Capo z I'M Inter Motors Grunwaldzka Plewiska.
Nowy serwis Aprilia i Moto Guzzi i coś tam jeszcze. Cena za robociznę (uszczelniacze) 400... Dużo trochę.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10