Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Buty i rękawice
Autor Wiadomość
rzeżucha 

Wiek: 38
Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 371
Skąd: Giżycko/Kraków
Wysłany: 2018-09-27, 15:31   

Wicher napisał/a:
Przygarnąłem Gaerne Midlandy ;)
Dzięki wszystkim za opinie :)


Fajne laczki, napisz później kilka słów jak się sprawują :)
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-27, 16:06   

Z pewnością są fajnie wykonane ;) Wydaje mi się, ze po sezonie jazdy będę mógł się wypowiedzieć.
 
   
robert1973 
Zapierdalam:)powoli


Wiek: 50
Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 1834
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2018-09-27, 16:43   

Wicher napisał/a:
Przygarnąłem Gaerne Midlandy ;)
Dzięki wszystkim za opinie :)
Gdzie i za ile i dlaczego tak drogo??? :P kusi mnie GoreTex
_________________
Chińskie przysłowie mówi:
"Jeśli chcesz być szczęśliwy jeden dzień - upij się. Jeśli chcesz przez całe życie być szczęśliwy - załóż sobie ogród." dodam... żeby mieć gdzie pić
 
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-27, 17:18   

W Bikespace w Katowicach.
740zł, więc chyba cena nie była zła.
 
   
robert1973 
Zapierdalam:)powoli


Wiek: 50
Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 1834
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2018-09-27, 17:45   

Tanioszka :) masz jakieś znajomości??? buciki u Nich stoją po 940
https://allegro.pl/gaerne-buty-turystyczne-midland-gore-tex-dlugie-44-i7532155674.html
_________________
Chińskie przysłowie mówi:
"Jeśli chcesz być szczęśliwy jeden dzień - upij się. Jeśli chcesz przez całe życie być szczęśliwy - załóż sobie ogród." dodam... żeby mieć gdzie pić
 
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-27, 18:22   

Z tego co zrozumiałem,to chyba jakaś promocja jest,albo była.Może to była ostatnia para,bo jak chciałem 44 to nie było na stanie.
 
   
robert1973 
Zapierdalam:)powoli


Wiek: 50
Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 1834
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2018-09-27, 18:47   

hmmm Farciarz :P
Gdyby Formy Adv miały Gore nie miałbym zagwozdki
_________________
Chińskie przysłowie mówi:
"Jeśli chcesz być szczęśliwy jeden dzień - upij się. Jeśli chcesz przez całe życie być szczęśliwy - załóż sobie ogród." dodam... żeby mieć gdzie pić
 
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-27, 20:54   

Kurcze nie wiem,co ci napisać.Jeździłem w Formach i nigdy nie miałem do nich zastrzeżeń.Przypuszczam,że byłbyś z nich zadowolony mimo tego,że nie są na goretexie. Ja nie jestem jakimś wielkim fanem tych wszystkich Goretexów,Sympatexów,Drytexów i innych srajgadżetów.Nie wiem co jest na topie,nawet nie wiem jaki mam model poprzednich butów,albo obecnej kurtki,czy kasku:)
Wiem,że postęp,rozwój,że trzeba sobie życie ułatwiać,komfort w podróży podnosić i takie tam inne pierdy....ale 23 lata temu potrafiłem poradzić sobie bez tych udogodnień i dlatego czasami szkoda mi wydać dużo kasy na jakiś ciuch motocyklowy,a jak już się rzucę na drogi gadżet,to długo się zastanawiam czy aby na pewno słusznie robię.
Jak kupiłem sobie pierwszy japoński,poważny motocykl,to dostałem od znajomego z rajchu używane buciki marki Uvex. Były lekko schodzone,bez żadnej membrany,ale z prawdziwej skóry.Nacierałem je różnymi siuwaksami i kurde trzy sezony służyły i nie przemokły,ale co się nakonserwowałem,to moje:)
Mam kurtkę,spodnie,bieliznę i inne fatałaszki z kosmicznymi technologiami,ale zawsze np. w deszczu zakładam kondonika.Wożę też ze sobą nakładki na buty czasem i jak za dawnych lat reklamówki foliowe,bo takie głupie nawyki mi zostały :mrgreen:
Na wycieczkę kanapki z masłem,termosik z kawą i domowy dżemik :mrgreen:

I właściwie,to zgubiłem wątek,nie wiem do czego zmierzałem i co chciałem ci przekazać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
   
Mondi 
Krzysztof


Wiek: 53
Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 570
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2018-09-27, 21:20   

Wicher, 😃👍👍

A tutaj teścik butków : https://youtu.be/1zPYI47Sb0Y
_________________
Aprilia caponord etv 1000 - teraz i na zawsze... ;p
Yamaha dragstar xvs 125 - ale to już przeszłość ;)
 
   
robert1973 
Zapierdalam:)powoli


Wiek: 50
Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 1834
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2018-09-27, 22:50   

Wicher napisał/a:
I właściwie,to zgubiłem wątek,nie wiem do czego zmierzałem i co chciałem ci przekazać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ale przekaz zajebisty i 100% słuszny i w całej rozciągłości się z nim zgadzam...... ja jakoś nigdy nie wierzyłem w moc Gore, cena dla mnie była powiedzmy odstraszająca i zaporowa do momentu aż kupiłem sobie adidaski Salomona właśnie na GoreTexie z wyprzedaży. Pierwszy test 1h w misce z wodą..... kuźwa sucho, łażenie po deszczu kurna to samo.... dodam że najlepiej się myje te buty......... w kałuży, latem jakoś noga specjalnie się nie poci a zimą nie marznie a jak się nie utopisz po kolana w śniegu ( co przy dzisiejszych zimach jest dość trudne) to masz w bucikach sucho.... po takich doświadczeniach zanabyłem kurtałkę i rękawiczki na gore po prostu przekonałem się do tej membramy bo z natury jestem leniwy i lubię sobie ułatwiać żywot i nie bawić się w tysiące zabezpieczeń dlatego chce kupić Gore
PS kondonik " na zicher" tyż mom
_________________
Chińskie przysłowie mówi:
"Jeśli chcesz być szczęśliwy jeden dzień - upij się. Jeśli chcesz przez całe życie być szczęśliwy - załóż sobie ogród." dodam... żeby mieć gdzie pić
 
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-27, 22:54   

Mondi napisał/a:
Wicher, 😃👍👍

A tutaj teścik butków : https://youtu.be/1zPYI47Sb0Y

To jest model G-adventure i chyba nie na gore texie....ale jak widać nie daje rady:)
 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3152
Wysłany: 2018-09-28, 01:29   

Wicher napisał/a:
To jest model G-adventure i chyba nie na gore texie....ale jak widać nie daje rady:)

Membrana Aquatetech, przy Gore to kupa.
A co do buciorów... swoje Adventury spryskuje impregnatem przed dluzszym wyjazdem. Zawsze to + do gore, które jest pod skórą.
 
   
Mondi 
Krzysztof


Wiek: 53
Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 570
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2018-09-28, 09:22   

Ten test na yt to tak jako ciekawostka dałem. Wiedziałem, że to nie Twoje Wicher.

[ Dodano: 2018-09-28, 09:25 ]
janciovodnik, gdzieś, kiedyś słyszałem, że stosowanie jakichkolwiek impregnatów niweczy działanie membran bo powoduje brak oddychalności obuwia w obie strony... Nie wiem czy to prawda :-P
_________________
Aprilia caponord etv 1000 - teraz i na zawsze... ;p
Yamaha dragstar xvs 125 - ale to już przeszłość ;)
 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3152
Wysłany: 2018-09-28, 10:56   

Mondi napisał/a:
janciovodnik, gdzieś, kiedyś słyszałem, że stosowanie jakichkolwiek impregnatów niweczy działanie membran bo powoduje brak oddychalności obuwia w obie strony... Nie wiem czy to prawda :-P

Jest to prawda ponieważ membrana, np gore, jest membrana techniczną i nie należy jej zapaskudzać żadną chemią :P
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-28, 11:11   

Czyli rozumiem,że nie konserwować moich trzewików żadnym siuwaksem??
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10