Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Wideorejestrator Mio MiVue M760D
Autor Wiadomość
Wojtaq 
*


Wiek: 68
Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 583
Skąd: Piła
Wysłany: 2020-07-22, 13:49   Wideorejestrator Mio MiVue M760D

Stałem się niespodziewanie właścicielem rejestratora jak w temacie. Wybieram się lada godzina na kilkudniową włóczęgę po Dolnym Śląsku, co już wiosną wywołało zainteresowanie podobnymi gadżetami. Spośród modeli dostępnych na polskim rynku jedynie Mio zasłużył na uwagę i nawet przeprowadziłem gruntowne rozeznanie wśród naszych przedstawicieli i dystrybutorów firmy.

Niestety, po wywiadzie zdecydowanie odstąpiłem od zakupu z powodu wysokiej ceny ok. 1700 PLN oraz pewnych szczegółów konstrukcyjnych, które w zestawieniu z ceną stawiały IMO rejestrator w niekorzystnym świetle. Grzecznie podziękowałem sympatycznym ludziom za wyjaśnienia i odetchnąłem z ulgą zatrzymując kasę w kieszeni.

Aż tu któregoś dnia, a dokładnie miniony poniedziałek, cookies zostawione w internecie zameldowały o pojawieniu się w jednym ze sklepów poważnej sieci morele.net tego samego urządzenia w cenie... 630 PLN. Klepnąłem, zamówiłem za pobraniem i dostałem urządzenie, które do rozpakowania było irytującą zagadką. Oferta obejmująca 'dużą ilość towaru' zniknęła ze sklepu w ciągu kilku godzin!

Ale u mnie jest! W oryginalnej folii, dziewicze i nie tykane obcą łapą. Sam nie wiem, co z radości począć, a nie zdążę zamontować przed wyjazdem. Niemniej dzielę się dobrą nowiną i obiecuję po powrocie z rajzy zdać relację z montażu i pierwszych wrażeń z kamerkami na pokładzie.

20200722_132801.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1142 raz(y) 145,26 KB

20200722_132706.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1140 raz(y) 233,26 KB

_________________
Być narodowi użytecznym - jak Staszic!
Ostatnio zmieniony przez Wojtaq 2022-11-01, 10:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
gigas 
Tomek


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 46
Dołączył: 19 Cze 2015
Posty: 457
Skąd: dolnoslas-opols
Wysłany: 2020-07-22, 14:17   Re: Wideorejestrator Mio MiVue M760D

Wojtaq napisał/a:
.....
Aż tu któregoś dnia, a dokładnie miniony poniedziałek, cookies zostawione w internecie zameldowały o pojawieniu się w jednym ze sklepów poważnej sieci morele.net tego samego urządzenia w cenie... 630 PLN.


Następnym razem podziel się wcześniej taką informacją - ja np. chętnie bym skorzystał z takiej okazji a Ty dzisiaj piszesz o tym :-/
_________________
Yamaha XT1200Z Super Tenere :))
BYŁA: Aprilia Caponord ETV 1000 2001r.
wcześniej : SUZUKI BANDIT 2000r.
i jeszcze pare innych...
szajba na punkcie cafe racer-ów
 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3152
Wysłany: 2020-07-22, 14:51   

Mozę bał się, że jedna sztuka była :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
   
Wojtaq 
*


Wiek: 68
Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 583
Skąd: Piła
Wysłany: 2020-07-22, 15:34   

Chłopaki, nie żebym się tłumaczył, ale oferta wisiała dosłownie kilka godzin. Nie raz pisałem o różnych okazjach czy wręcz dzieliłem zakupami. Do dzisiaj miałem wątpliwości, czy nie mam do czynienia z miną? Bo skąd taka radykalna różnica w cenie? Kiedyś umoczyłem na Allegro z elektroniką i mam duży dystans do takich 'okazji'. Jeszcze tego brakowało, żeby ktoś wtopił z mojego polecenia!

Oferta wisiała kilka godzin i zniknęła! Nie ma po niej śladu i odbierając od kuriera paczkę, w jego obecności otworzyłem przesyłkę drżąc, czy nie znajdę śmieci zamiast rejestratora. Odebrałem za pobraniem, ale najpierw musiałem w ciemno zapłacić. Było ryzyko? Było! Kontrolujcie często internet i akceptujcie ciasteczka, to wcześniej lub później coś wyskoczy. Ja miałem drobnego farta, ale zanim klepnąłem własnych rozterek mało nie było, a na forsie nie sypiam 🙁
_________________
Być narodowi użytecznym - jak Staszic!
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13