Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
EFI
Autor Wiadomość
machoni 

Wiek: 42
Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 180
Wysłany: 2016-04-27, 15:33   EFI

Zaznaczam, że szukałem na forum i nie znalazłem, może słabo szukałem :). Jak to jest z tym EFI. Mianowicie jak mam kluczyk przekręcony na ON, a Przycisk czerwony na manetce na off( czyli zapłon wyłączony) to efi mi mruga, jak dam czerwony przycisk na on ( to przestaje mrugać)i jest ok, jak moto jest odpalone, to wszystko też jest ok. Wczoraj połączyłem sobie te kabelki koło aku. No i dalej na wyłączonym zapłonie na manetce pokazuje kod -1, a na włączonym zapłonie na manetce pokazuje kod 1. Gdzieś czytałem że te -1 i 1 to nic ważnego na ale wolę się upewnić. Dzięki za odpowiedź LWG. Pozdrawiam
 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3152
Wysłany: 2016-04-27, 15:37   

To cuś związane jest z aku. Na wyjeździe w Bieszczadach od latania po dziurach się mi klema odkręciła i przy chęci zapalenia właśnie po przekręceniu kluczyka i włączeniu zapłonu -1 się pokazało. Po przykręceniu znikło i było ok.
Podobna sprawa była jak aku ledwie ciągnęło. Na koniec się rozładował. Też pokazywał -1, przed padnięciem.

[ Dodano: 2016-04-27, 15:39 ]
machoni napisał/a:
to jest z tym EFI. Mianowicie jak mam kluczyk przekręcony na ON, a Przycisk czerwony na manetce na off( czyli zapłon wyłączony) to efi mi mruga, jak dam czerwony przycisk na on ( to przestaje mrugać)i jest ok, jak moto jest odpalone, to wszystko też jest ok.


I tak ma być :)
 
   
machoni 

Wiek: 42
Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 180
Wysłany: 2016-04-27, 18:16   

Dzięki janciovodnik a błędy się sprawdza na wyłączonym zapłonie tym na kierownicy czy włączonym? Bo na wyłączonym pokazuje -1 a na włączonym 1. Czy można te błędy jakoś skasować?

[ Dodano: 2016-04-27, 18:19 ]
Oczywiście te jedynki pokazują się tylko jak są połączone kabelki przy aku.
 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3152
Wysłany: 2016-04-27, 18:54   

To juz pytanie do speców od elektryki a ja takim nie jestem. U mnie po dokręceniu klymy i naładowaniu aku problem zniknął.
 
   
KKK 
Krzysiek

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 43
Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 787
Skąd: Ustroń
Wysłany: 2016-04-27, 20:46   

Jak masz kabelki złączone pod zicem to właśnie będzie albo1 albo -1 w zależności od aktualnej pozycji przełącznika zapłonu.
Jeżeli się nie pojawiły inne kody błędów to nie kombinuj tylko rozłącz kabelki i nie zawracaj sobie głowy.
Wszystko masz ok,ciesz się jazdą.
_________________
B2,V8,R5
 
   
machoni 

Wiek: 42
Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 180
Wysłany: 2016-04-27, 20:49   

KKK napisał/a:
Jak masz kabelki złączone pod zicem to właśnie będzie albo1 albo -1 w zależności od aktualnej pozycji przełącznika zapłonu.
Jeżeli się nie pojawiły inne kody błędów to nie kombinuj tylko rozłącz kabelki i nie zawracaj sobie głowy.
Wszystko masz ok,ciesz się jazdą.

Dzięki bardzo super mnie satysfakcjonuje twoja odpowiedź . Pozdrawiam
 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3152
Wysłany: 2017-11-02, 09:56   

Panowie u kolegów Czechów na forumie Capo znalazłem cuś takiego :)
http://www.etv1000.cz/ind...hybove-kody-efi
 
   
Adi 
ogien w szopie

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 30
Dołączył: 28 Lis 2018
Posty: 1
Skąd: Radomsko
Wysłany: 2018-12-15, 20:29   

Witam wszystkich. Nie mogę znaleźć tematu kasowania Efi jak to zrobić wywala mi błąd -1 wloszka odpala lecz po zagrzaniu około 5min capo gaśnie lecz odpala później bez problemu proszę o pomoc
 
   
robert1973 
Zapierdalam:)powoli


Wiek: 50
Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 1834
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2018-12-16, 00:51   

Adi napisał/a:
Witam wszystkich.
polecam http://caponordforum.cba.pl/viewforum.php?f=17 oraz czytanie ze zrozumieniem http://caponordforum.cba....hp?mode=results
Pozdrawiam
_________________
Chińskie przysłowie mówi:
"Jeśli chcesz być szczęśliwy jeden dzień - upij się. Jeśli chcesz przez całe życie być szczęśliwy - załóż sobie ogród." dodam... żeby mieć gdzie pić
 
 
   
RESPIRATOR 
Jacek


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 51
Dołączył: 03 Paź 2013
Posty: 1573
Skąd: LUBLIN
Wysłany: 2018-12-16, 18:41   

Robert Ty nie masz serca
_________________
chodzi o to żeby wpadać w błoto / morda w błocie .... świat w kolorach
 
 
   
GrzeTom 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 44
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1089
Skąd: Wawa
Wysłany: 2018-12-17, 09:03   

RESPIRATOR napisał/a:
Robert Ty nie masz serca

Właśnie ma..:) Nie było "przecinków", nie było bana za nieprzedstawienie, a jedynie grzeczne odesłanie do RTFM ;-)
_________________
--
Jest: TT900RP
Był: Caponord RR

"Kierunek jest znacznie ważniejszy od prędkości. Wielu ludzi zapier..ala donikąd"
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11