Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Przedłużka błotnika
Autor Wiadomość
Maciek 
Maciek

Wiek: 48
Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 784
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2011-01-17, 21:55   Przedłużka błotnika

Panowie - jest propozycja - nawiązałem kontakt z firmą PlastBike:

http://moto.allegro.pl/pl...1408483921.html

i dostałem od nich następującą propozycje. Są w stanie wykonać bardzo przydatną pierdołę tj. przedłużkę przedniego błotnika , coby na Kapcie nie chlapało syfem. Jak zamówimy kilka (myślę 5 może 6) szt. to proponują takie ceny:

- przedłużka z włókna węglowego - 70 zł za szt.
- przedłużka z plastiku - 50 zł.

Myślę, ze to bardzo dobre ceny, bo ja np. za przedłużkę carbonową do TDM płaciłem 100zł i musiałem ją ściągać z Hiszpanii. Warunek to kilka naszych deklaracji i kolejny przydatny element w Capo się pasie. Ja zobowiązuje się , ze wyślę im na wzór błotnik (mam to dogadane z Bravo Jasiu) , bo bez tego ani rusz . Jeżeli zbierze się kilka osób, to każdy już indywidualnie będzie się z nimi kontaktował - tu liczę na Waszą konsekwencję,, bo jak zadeklarujemy to słowa musimy dotrzymać - trzeba być poważnym. Ja biorę jedną szt. i Bravo Jasiu jedną w carbonie. Napiszcie proszę w miarę szybko czy jesteście zainteresowani, to będę z nimi to załatwiał , żeby zdążyć przed wiosną :-D
_________________
Pozdrawiam
Maciek
 
   
Maciek 
Maciek

Wiek: 48
Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 784
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2011-01-23, 10:18   

Witam - czyli chętnych brak?? :-/
_________________
Pozdrawiam
Maciek
 
   
maciejwu71

Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 238
Wysłany: 2011-01-23, 10:34   

Witam. Czy mozesz pokazac jak to wyglada? Ja bym karbon wzial. A gdyby tak caly blotnik zrobili z karbonu ciutek dluzszy??
 
   
maciejwu71

Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 238
Wysłany: 2011-01-23, 10:36   

Aaaaa....i jest warunek. Wez prosze to na siebie a ja podesle ci kase tylko napisz numer konta na maciejwu71@o2.pl Juz tak robilem z chlopakami wiec bez obaw.No i bedziesz musial wyslac mi to do Niemiec :-) . Czy podejmiesz sie tego?
 
   
Maciek 
Maciek

Wiek: 48
Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 784
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2011-01-23, 10:59   

OK- nie ma problemu - tylko muszę zebrać conajmniej jeszcze 2 zamówienia , żeby była dobra cena dla nas. Jak dostanę do siebie to wtedy sprawdzam koszty przesyłki i mogę wysłać. Piszcie , czy chcecie z włókna węglowego czy zwykłego plastiku?

Pozdrawiam
Maciek
_________________
Pozdrawiam
Maciek
 
   
Maciek 
Maciek

Wiek: 48
Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 784
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2011-01-23, 11:00   

Cały błotnik dłuższy może kosztować nawet do 500zł - zapytam ich - ale jakby ktoś był chętny?
_________________
Pozdrawiam
Maciek
 
   
Maciek 
Maciek

Wiek: 48
Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 784
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2011-01-23, 11:01   

Maciej - wysłałem Ci na @ zdjęcie jak wyglądała taka przedłużka u mnie w TDM 900 - też z carbonu.
_________________
Pozdrawiam
Maciek
 
   
Maciek 
Maciek

Wiek: 48
Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 784
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2011-01-24, 16:43   

Panowie - zweryfikowałem , co firma PlastBike może zrobić nam np. w carbonie i sprawa przedstawia się następująco:

Zmodyfikowany już o przedłużenie błotnik z carbonu kosztowałby ok 200zł , kopia
z oryginalnego błotnika wykonana z carbonu ok 150zł , kopia z oryginalnego błotnika
w wersji do lakierownia ok 100zł .
Ponadto są w stanie wykonać osłonę łańcucha w carbonie w cenie ok 80 zł.

Oczywiście wszystkie ceny będą aktualne, jak zamówimy w sumie po każdym elemencie 5szt. i więcej. Oczywiście temat przedłużek również aktualny.
Ja osobiście biorę błotnik i osłonę.

Prośba o info odn. deklaracji.
_________________
Pozdrawiam
Maciek
 
   
maciejwu71

Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 238
Wysłany: 2011-01-27, 08:18   

Witam.Ja sie z Maciejem dogadalem i biore blotnik plus oslona lancucha z Carbonu.Mazy mi sie pulka pod zegary z carbomu bo widzialem taka w Capo i mysle nad handbarami. Czy ktos sie podlaczy do tego? Pozdrawiam.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11